Duyuru

Collapse
No announcement yet.

erenköy ruh sinir?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• erenköy ruh sinir?

iyi geceler.
    sormak istediğim birşey var.
    erenköy psikiyatri hastanesi randevları boş sadece istanbulda. oradada 10 ar dakikada bir hasta alıyorlar.
    daha önce giden var mı buraya? fikri olan?
    birde depresyon belirtilerinin çoğunu taşıyorum direk psikiyatriye gitmemde bir sakınca var mı?

yani 10 dakika yeterli o zaman derdimi anlatmaya.

Yorum

Ben hep oraya gidiyoruuum ama malesefff doktorlarımız bizi bası agrıyan insanlar zannediyorlar ilaç ver yolla...ama bazıları da varki dinliyor adam gibi muamele yapıyorr.....rabbim iyisine denk getirsn inş

Yorum

hiçdoktor ismi hatırlıyomusun memnun kaldığın falan?

Yorum

Yaa işte en kötü tarafı o doktorlar değişiyor sabitini bulamıyorsun.seni takip eden bir doktor bir bakıyorsun başka bir bölümde. Bu malesef her hastane için geçerli.özel hariç parasızlık ah işte

Yorum

son bişe daha muayene ücreti hakkında bilgin var mı? yani sosyal güvence yok

Yorum

15-18 tl arası erenköyde arkadaşım.karşılaşabilecegin en uygun yerdir.ilk defa mı gidiyorsun doktora

Yorum

evet ilk defa gidicem. öğrenciyim ben ondan dolayı özel psikiyatra gidemiyorum. burası iyi olur umarım. bazı doktorlar daha çok tercih edilmiş. bazıları bbomboş. tercih edilenler daha iyi heralde ama. ben diğerlerinden alim diyorum. çünkü daha az hastaları var belki daha uzun zaman ayırabilirler.

Yorum

Evet bencede......doktor olsaalar bile yüreğiimizdeki acıyı bilemezler tabiii....

Yorum

aynen öyle. bakalım biraz daha çekilir hale gelebilecek mi bu hayt görücez.
                    teşekkür bilgiler için.

Yorum

on dakika hiçbişeye yetmez.Lakin sık sık gidilirse belki...
                      Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

İşleniyor...
                      X