Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapardınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne yapardınız?

Evet arkadaşlar bazılarımızın canını acıtabilen bir soruyla karşı karşıyasınız.

Sizi fazla tanımayan birinden hoşlansaydınız ve onu kendinizden daha iyilerine layık görseydiniz, fiziksel ya da manevi, neler hissederdiniz?Bunu gidip ona söyleyebilir miydiniz?

Hadi cevaplar gelsin bakalım.

benden daha iyi, duygusal, zeki, mantıklı, yakısıklı, esprili biri olmadığı için bu soru beni teğet geçmiştir.

Yorum

Pardon şunu da başlangıçtaki yazıya ekliyorum.

"Saçmalamak isteyenler başka yerde saçmalasın"

Yorum

ona sormamız gereken soru ne? sen benden daha iyilerine layıksın ben senden daha aşağılık biriyim gibi bir konuşmayı hoşlandığım kişiye gidip direk söylesem garip olurdu. teklif edeceksen de zaten bu psikolojiyle baştan kaybetmişsin.

Orjinal yazı sahibi: yenibirgün View Post
        Evet arkadaşlar bazılarımızın canını acıtabilen bir soruyla karşı karşıyasınız.

Sizi fazla tanımayan birinden hoşlansaydınız ve onu kendinizden daha iyilerine layık görseydiniz, fiziksel ya da manevi, neler hissederdiniz?Bunu gidip ona söyleyebilir miydiniz?

Hadi cevaplar gelsin bakalım.

Yorum

pisi sana diyoooooo

Pardon şunu da başlangıçtaki yazıya ekliyorum.

"Saçmalamak isteyenler başka yerde saçmalasın"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kimene View Post
            pisi sana diyoooooo
            ne diyim. moda sikayet falan eder ban yerim bunu istemiyom, sessiz kalmayı bilmeliyiz yeeaaniiiiiiSSS

Yorum

modlar zaten beni kıskanıyo, bi bahaneyle ban man verirler. basıma cok geldiSSSS super olmakta ayrı bi zorluk yaaSS

Yorum

Kimse kimseden daha üstün değildir -ki, cevaplayayım..

Yorum

Bu durumda aşağılık durumunun filan bi alakası yok. Hani bir denklik olayı vardır ondan bahsediyorum ben. Ama bazen insan gönlüyle bunun arasında çelişkide kalabiliyor. Genel olarak söylüyorum bunu, başka şeyler de olabilir hayattan.Mesela bir meslekte de kendini yetersiz hissedebilir insan. Hayatın bir parçası da bu.Bu gibi durumda bunun tam tersini söyleyerek kendimizi kandırmak saçma olurdu.Bunun üstesinden nasıl gelinebilir.Mesele burda.Ben buna değinmek istedim yoksa teklife filan değil. Bu durumda nasıl bir düşünme biçimi gerekli.

Kısaca potansiyelimizi nasıl keşfedebilir ve özgüvenimizi artırabiliriz? sorusuyla bağlantılı birşey bu.

Yorum

walla bacım ben bilmiyorum bunu ulemaya sormak lazım. pisi sen ne diyon?

Yorum

Eğer sadece hoşlanmaysa acele et ve ondan hoşlandığını ona itiraf et.Kabul etmezse unutman kolay olur ama acele et.Yoksa bunun sonu takıntı kızı takıntı edersin o zamanda öle b.k bir duruma düşersinki
                      Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
                      Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
                      Aldatıyor,aldanıyoruz
                      Üç öğün de...

Yorum

Bu durumda aşağılık durumunun filan bi alakası yok. Hani bir denklik olayı vardır ondan bahsediyorum ben. Ama bazen insan gönlüyle bunun arasında çelişkide kalabiliyor. Genel olarak söylüyorum bunu, başka şeyler de olabilir hayattan.Mesela bir meslekte de kendini yetersiz hissedebilir insan. Hayatın bir parçası da bu.Bu gibi durumda bunun tam tersini söyleyerek kendimizi kandırmak saçma olurdu.Bunun üstesinden nasıl gelinebilir.Mesele burda.Ben buna değinmek istedim yoksa teklife filan değil. Bu durumda nasıl bir düşünme biçimi gerekli.

Kısaca potansiyelimizi nasıl keşfedebilir ve özgüvenimizi artırabiliriz? sorusuyla bağlantılı birşey bu.
                        Çalışarak her türlü açığın kapatılabileceğini düşünüyorum.

Felsefem bu.

Yorum

ne bacısı

Yorum

ismael ve kılıç haklısnız. Ben de özellikle bu takıntı olayını kast ettim zaten.

Yorum

Yaşadığım olaylardan dersimi aldım.Sana tavsiyem şu;kimse için kendini üzme.Çünkü hayatta senin için en değerli kişi kendinsin.Kendini her zaman ön planda tut.Kendine herkezden daha fazla değer ver.Dünyada kızdan çok ne var?Ama kendin için sen birtanesin...
                              Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
                              Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
                              Aldatıyor,aldanıyoruz
                              Üç öğün de...

Yorum

İşleniyor...
                              X