Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapardınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

1-1 yapmak insanın kendi elinde hatta azimle 2-1 e de gelinebilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
      Yaşadığım olaylardan dersimi aldım.Sana tavsiyem şu;kimse için kendini üzme.Çünkü hayatta senin için en değerli kişi kendinsin.Kendini her zaman ön planda tut.Kendine herkezden daha fazla değer ver.Dünyada kızdan çok ne var?Ama kendin için sen birtanesin...
      vays gelisme varr, beni rol model olarak alabilirsin tabi benim yanıma bile yaklasamassın ama çok sey kaparsın benden kardeşim.(bi de iyiliksever degilim diyolarSS)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ismael View Post
        1-1 yapmak insanın kendi elinde hatta azimle 2-1 e de gelinebilir
        Uleyyn bende avantadan bir penaltı düdüğü çalarım oldu sana 3-1.Ama penaltıyıda at hee artık
        Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
        Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
        Aldatıyor,aldanıyoruz
        Üç öğün de...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
          vays gelisme varr, beni rol model olarak alabilirsin tabi benim yanıma bile yaklasamassın ama çok sey kaparsın benden kardeşim.(bi de iyiliksever degilim diyolarSS)
          Seni parayla mı verdiler bu foruma.Sen dışarı çıkıp arkadaşlarınla oynasana biraz

Bu arada bugün maç mı var ne

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yenibirgün View Post
            Seni parayla mı verdiler bu foruma.Sen dışarı çıkıp arkadaşlarınla oynasana biraz

Bu arada bugün maç mı var ne
            arkadaslar define aramaya gittilerdi benim çok param oldugu için gitmedim. bugunluk boyle yapcak bisi yok.

Yorum

ben söyleyemem açıkcası. ama benden üstün gördüğüm için değil gurur meselesi yaparım. ya redderse? ve canımı acıtır bu durum.

Yorum

ne kadar güzel olursa olsun, beni tanımadığı içiin şanssız olduğunu düşünürdüm,
                "-Çıkmaz o yol"
                diye uyaranlar...
                ben yürümeyi seviyorum
                anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

İşleniyor...
                X