Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne yapardınız?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yenibirgün
    adlı üyemiz Ne yapardınız? konusunu başlattı

Ne yapardınız?

Evet arkadaşlar bazılarımızın canını acıtabilen bir soruyla karşı karşıyasınız.

Sizi fazla tanımayan birinden hoşlansaydınız ve onu kendinizden daha iyilerine layık görseydiniz, fiziksel ya da manevi, neler hissederdiniz?Bunu gidip ona söyleyebilir miydiniz?

Hadi cevaplar gelsin bakalım.

• ((ÖzgüR))
    replied
    ne kadar güzel olursa olsun, beni tanımadığı içiin şanssız olduğunu düşünürdüm,

Leave a comment:

• camomiles
    replied
    ben söyleyemem açıkcası. ama benden üstün gördüğüm için değil gurur meselesi yaparım. ya redderse? ve canımı acıtır bu durum.

Leave a comment:

• psikolojikuye
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yenibirgün View Post
    Seni parayla mı verdiler bu foruma.Sen dışarı çıkıp arkadaşlarınla oynasana biraz

Bu arada bugün maç mı var ne
    arkadaslar define aramaya gittilerdi benim çok param oldugu için gitmedim. bugunluk boyle yapcak bisi yok.

Leave a comment:

• yenibirgün
    replied
    Orjinal yazı sahibi: psikolojikuye View Post
    vays gelisme varr, beni rol model olarak alabilirsin tabi benim yanıma bile yaklasamassın ama çok sey kaparsın benden kardeşim.(bi de iyiliksever degilim diyolarSS)
    Seni parayla mı verdiler bu foruma.Sen dışarı çıkıp arkadaşlarınla oynasana biraz

Bu arada bugün maç mı var ne

Leave a comment:

• kılıç
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ismael View Post
    1-1 yapmak insanın kendi elinde hatta azimle 2-1 e de gelinebilir
    Uleyyn bende avantadan bir penaltı düdüğü çalarım oldu sana 3-1.Ama penaltıyıda at hee artık

Leave a comment:

• psikolojikuye
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kılıç View Post
    Yaşadığım olaylardan dersimi aldım.Sana tavsiyem şu;kimse için kendini üzme.Çünkü hayatta senin için en değerli kişi kendinsin.Kendini her zaman ön planda tut.Kendine herkezden daha fazla değer ver.Dünyada kızdan çok ne var?Ama kendin için sen birtanesin...
    vays gelisme varr, beni rol model olarak alabilirsin tabi benim yanıma bile yaklasamassın ama çok sey kaparsın benden kardeşim.(bi de iyiliksever degilim diyolarSS)

Leave a comment:

• ismael
    replied
    1-1 yapmak insanın kendi elinde hatta azimle 2-1 e de gelinebilir

Leave a comment:

• kılıç
    replied
    Yaşadığım olaylardan dersimi aldım.Sana tavsiyem şu;kimse için kendini üzme.Çünkü hayatta senin için en değerli kişi kendinsin.Kendini her zaman ön planda tut.Kendine herkezden daha fazla değer ver.Dünyada kızdan çok ne var?Ama kendin için sen birtanesin...

Leave a comment:

• yenibirgün
    replied
    ismael ve kılıç haklısnız. Ben de özellikle bu takıntı olayını kast ettim zaten.

Leave a comment:

• yenibirgün
    replied
    ne bacısı

Leave a comment:

• ismael
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yenibirgün View Post
    Bu durumda aşağılık durumunun filan bi alakası yok. Hani bir denklik olayı vardır ondan bahsediyorum ben. Ama bazen insan gönlüyle bunun arasında çelişkide kalabiliyor. Genel olarak söylüyorum bunu, başka şeyler de olabilir hayattan.Mesela bir meslekte de kendini yetersiz hissedebilir insan. Hayatın bir parçası da bu.Bu gibi durumda bunun tam tersini söyleyerek kendimizi kandırmak saçma olurdu.Bunun üstesinden nasıl gelinebilir.Mesele burda.Ben buna değinmek istedim yoksa teklife filan değil. Bu durumda nasıl bir düşünme biçimi gerekli.

Kısaca potansiyelimizi nasıl keşfedebilir ve özgüvenimizi artırabiliriz? sorusuyla bağlantılı birşey bu.
    Çalışarak her türlü açığın kapatılabileceğini düşünüyorum.

Felsefem bu.

Leave a comment:

• kılıç
    replied
    Eğer sadece hoşlanmaysa acele et ve ondan hoşlandığını ona itiraf et.Kabul etmezse unutman kolay olur ama acele et.Yoksa bunun sonu takıntı kızı takıntı edersin o zamanda öle b.k bir duruma düşersinki

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    walla bacım ben bilmiyorum bunu ulemaya sormak lazım. pisi sen ne diyon?

Leave a comment:

• yenibirgün
    replied
    Bu durumda aşağılık durumunun filan bi alakası yok. Hani bir denklik olayı vardır ondan bahsediyorum ben. Ama bazen insan gönlüyle bunun arasında çelişkide kalabiliyor. Genel olarak söylüyorum bunu, başka şeyler de olabilir hayattan.Mesela bir meslekte de kendini yetersiz hissedebilir insan. Hayatın bir parçası da bu.Bu gibi durumda bunun tam tersini söyleyerek kendimizi kandırmak saçma olurdu.Bunun üstesinden nasıl gelinebilir.Mesele burda.Ben buna değinmek istedim yoksa teklife filan değil. Bu durumda nasıl bir düşünme biçimi gerekli.

Kısaca potansiyelimizi nasıl keşfedebilir ve özgüvenimizi artırabiliriz? sorusuyla bağlantılı birşey bu.

Leave a comment:

İşleniyor...
X