Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ne yapmalı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Evet bencede, Allah yazmadıysa olmuyor..
    yine de birkaç kere daha görüş,tanımaya çalış..ama ısınamıyorsan da, zorla olmaz bu işler..gönül bu..toplumumuz biraz fazla baskıcı bu konuda..hele baba yoksa, aa bak annen görsün evlendiğini bari oluyor..üzülüyor insan,sanki biz istermişiz gibi babamızın mutluluğumuzu görmediğini..zaten yüreğin yaralı ..İnsanlar çeşit çeşit işte.
    Ama tez vakitte de olsun bişeyler.. ne bu hayat yalnız çekiliyor,nede yaş yerinde duruyor..birde çocuk konusu var ..yoksa yaş da önemli değil fazla..
    hayırlısı..herşeyin vardır zamanı, vakti gelmeyince çiçek açmazmış..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: meva_ View Post
      Evet bencede, Allah yazmadıysa olmuyor..
      yine de birkaç kere daha görüş,tanımaya çalış..ama ısınamıyorsan da, zorla olmaz bu işler..gönül bu..toplumumuz biraz fazla baskıcı bu konuda..hele baba yoksa, aa bak annen görsün evlendiğini bari oluyor..üzülüyor insan,sanki biz istermişiz gibi babamızın mutluluğumuzu görmediğini..zaten yüreğin yaralı ..İnsanlar çeşit çeşit işte.
      Ama tez vakitte de olsun bişeyler.. ne bu hayat yalnız çekiliyor,nede yaş yerinde duruyor..birde çocuk konusu var ..yoksa yaş da önemli değil fazla..
      hayırlısı..herşeyin vardır zamanı, vakti gelmeyince çiçek açmazmış..
      fikirlerine değer veriyorum meva deniyeceğim işte bakalım ama bana bir şeyler hissettircek biri zor gibi kalbimden atamadım hala birini onun kalbin de olmasamda atamadım işte 1 yıl geçti ama kararlıyım artık boş şeylerle işim olmayacak

evet annen görsün bari hep aynı cümleler yoruldum artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ultrAslan View Post
        Yani hoslanma dahi hissedersen evlenmen icin yeterli.Cünkü filmlerdeki askı bulmayı beklersen 300 yılda sürebilir
        Ancak tek görüsmede degilde;3-5 görüsmenin sonundada hicbir sey hissetmezseniz sadece aileniz istiyor diye görüsmenizi tavsiye etmem.
        bence de..

Yorum

olmayacak cavabı vercem yakında ısınamadım bir türlü

Yorum

"Başkalarının senin hakkında ne düşündükleri konusunda endişe duyduğun sürece, onlar senin sahibindir."

Bu foruma üçüncü yazışım bunu, etrafımdaki gözlerin üzerimde ağırlığını hissettiğim zamanlarda kendime sık sık tekrarlarım bu sözü..

toplumun, yada hayatlarında bir sürü hata yapıp sana sürekli şunu şöyle yap bunu böyle yap diyen insanların düşüncelerini umursama bence, tüm benliğinle cevap vermelisin içindeki sorulara, cevabın yoksa arayıp doğru cevabı bulmak için çaba sarfet.
            Last edited by zincirliakil; 09-04-2011, 09:52 AM.

Yorum

bence fazla geciktirme derim, karşındaki umutlanabilir sonuçta, duygularıyla oynamak istemezsin değil mi?

Yorum

İşleniyor...
              X