Duyuru

Collapse
No announcement yet.

istihare ruyaları hakkında bilgisi olan varmıdır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• istihare ruyaları hakkında bilgisi olan varmıdır?

arkadaşlar dun gece istihareye yattım ve ruyamda annemle birlikte güzel beyaz bir binaya girdik, aksam guneşi vurdugu için krem rengi gibide gorunuyordu duvarları, saglık ocagıymıs orası ve sinuzitim icin gitmişiz... ordan cıkıncada turbeye gittigimizi gördum , türbenin uzerinde koyu çimen yesili ortulerden vardı... bu muhterem Zat a dua etmeden gecmeyin diyordu bir ses...

bu kadar, cok net kareler olmasada bu kısmını hatırlıyorum ruyanın.. bu işten anlayan bir yorum yapabilcek olan varmıdır? duvarların gunes yuzunden renk deiştirmesi falan kafam karıstı da biraz
    I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

size göre öyle olabilir... boyle bir soru srduguma gore benim için degil... konuyla alakalı bir yanıtınız varsa yazın yoksa bunu yazmak da sizin icin zaman kaybı oldu suan...

Yorum

Beyaz ve yeşil hayra işarettir bildiğim kadarıyla...
      <em>SEBEP DEĞİŞMEDEN, SONUC DEĞİŞMEZ.<br /></em>

Yorum

istiharede kırmızı ve siyah olumsuz beyaz ve yeşildir size şunu sormak istiyorum beyaz binayı gördüğünüzde içinizden ve sesli olarak rüyada aa ne kadar beyazz türbeye bak yem yeşil gibi bir şey söylediniz mi hatırlıyormusunuz birde şu var binanın neyazlığı sizin ilginizi çekicek derecede beyazmıydı türbedeki yeşilde ilginizi çektimi yani demem o ki normal hattaki gibi öylesine bir sn ilgisiz bakışla mı baktınız yoksa ilginizi çektimi binanın beyazı

Yorum

annenizle ileriki gunlerde camasır makinesi almaya gitceksiniz.

Yorum

hayatt tesekkur ederim; bende oyle biliorum ama bazı yerlerinden emin olamadım
            Ispanak; bina komple ilgimi cekti zaten cok guzel bir binaydı hatta boyle binayı neden saglıkocagı yapmıslar gibi seler geciodu aklımdan dier yesil renk te bole bir durum oldu diyemem
            psikolojikuye; o dediginz biraz uzak gorunuyor, annem karsı bu işe... yani işin istişare kısmından gecer not yok hernekadar istihare kısmı hayır gornuo gibi olsada ...

Yorum

olumlu görmüşün calypso bina ilgini çekmiş beyaz görmüşsün renk değiştirmesi önemli değil beyazı görmüşün ve olumlu görmüşssün ama şunu yazayım olumlu görmen istihareye yatmış olduğun %100 olacağı anlamına gelmez ama olumlu görmüşsün

Yorum

Orjinal yazı sahibi: calypso View Post
                psikolojikuye; o dediginz biraz uzak gorunuyor, annem karsı bu işe... yani işin istişare kısmından gecer not yok hernekadar istihare kısmı hayır gornuo gibi olsada ...
                ben evlenmeyi kastetmedim. çamasır makinenizi degistirceksiniz yenisini alcaksınız. bugunlerde. oyle okudum ruyayı.(iyi ruya okurum)

Yorum

o da iyi yenisini almak lazım zaten...

Ispanak %100 olamayacagını bende biliyorum zaten.. ama en azından annemin karsı cıkmasında haklılık payı varmıdır acaba gercekten hayırsız mı diye yapmıstım ben zaten olsun diye deil

Yorum

Kardeşim istihare yapmanıza diyecek birşey yok lakin; siyah görünce olmaz bitti kötüye işarettir diye gibi söylemler gaybi birşeyin olduğuna kanaat getirir. Kalbini ferah et ve hayırlısını dile inş. İstihare de de kötü görünce de şer' e yorma. Bana göre yapmasan daha efdaldir.
                    Güzel düşünen; güzel görür. Güzel gören hayatından lezzet alır.

Yorum

zaten herzaman hayırlısını istiyoruz haşa büyü püsü fal niyetine de asla yapmıyoruz, Peygamberimizin bir sünneti sonucta, zorda kaldıgımızda Yaratan dan yol gostermesi için bekledigimiz bir işaret sadece... gaybi bir kaygımız elbette söz konusu olamaz, zaten buna göre karar verecek de degilim , benim durumum da bazı sıkıntılar mevcut, suan için hersey sütliman ama ileride peyda olabilecegini dusundugumuz durumlar oldugundan dolayı bir yardım isteme seklidir hayırlı olanın olması adına... yorumunuz icinde ayrıca tesekkur ediyorum

Yorum

rica ederim umarım istediğiniz gibi hayırlısıyla şekillenir durumunuz
                        Güzel düşünen; güzel görür. Güzel gören hayatından lezzet alır.

Yorum

Hayatta önemli kararlar alırken bir rüyayı hesaba katmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Yorum

İstihare rüyadan cok bir isin kalbine yatması ya da yatmaması seklinde ama zamanla rüyaya dönüsmüs.
                            Rüyadada pozitif bir hava(ruh hali) olumlu;tam akside olumsuz oluyor.
                            Yani icerikten cok önemli olan bu...
                            Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

istiare sonucu, biraz renklerle alakalıdır diye biliyorum ben. ama yine de yanlış olmasın. sarı beyaz yeşil olumlu; kırmızı siyah gibi renkler ise dusundugunuz seyın olumsuz olabılecegını gosterır. (ne kadar dogru bılmıyorum tabii) ama anladıgım kadarıyla senınkı ıyı bı sonuc(ins yani)
                              I've found a reason for me to change who I used to be.

Yorum

İşleniyor...
                              X