Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neyi Silerdiniz? & Neyi Çizerdiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Cinsel kimliğimi siler tekrar yazardım veya kendim gibi birine aşık olmayı yazardım kaderime..
    Without You I'm Nothing

K M
    Aşk demek sen demek
    Sen demek ben demek..

Yorum

yüreğimdeki yanlızlığı silerdim yerinede yazmazdım hiçbirşey
      Buy RS Gold,Cheap Maplestory Mesos,Runescape Gold

Yorum

kötü bir haber aldım, onun üstünü çizerdim..buna bağlı
        olarak, memleketteki bazı sistemlerin işleyiş şeklinin ebesini
        bile çizebilecek haldeyim..:RpS_angry:..seviye şeylerine
        saygımdan dolayı, kurabileceğim en kibar cümleyi kurduğumu
        da ayrıca arz ederim..=)
        ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

geçmiş 12 senemi siler baştan yazardım.

Yorum

beklentilerimi silerdim...çoğu duygumu en aza indirirdim...çünkü duygu yoğunluğu fazla olanlar hep kaybediyor...

Artık merhametten ziyade güven duygusuna takıldım...

güven duygusunu da en aza indirmek lazım...insanlar gerçekten çok sahtekar...bunu yakın bir zamanda tekrar anladım... hep tecrübe ediyorum ama hiç akıllanamıyorum...

bu defa öyle olmayacak ama!

Yorum

ben doğduğum anı silerdim ay harika olurdu hayali bile güzel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: K i m y o n View Post
                Hayatınızda iyi,mutlu,başarılı olma adına,şuana kadar yaşadığınız olaylarda ,silginiz olsaydı ,neyi siler,yerine kalemle neyi yazardınız ?

Evet silgi ve kalem sizde hayatın kırılma noktalarını paylaşabiliriz.
                15 yaşımda oldugum yere kadar silerdim ve çok okunaklı dikkatlı yazmayı isterdim özenerek ...
                sıgaraya hiç başlamazdım
                uyuşturucu sürmezdım agzıma ( 3 yıl kadar esrar kullandım aşırı seviyelerde her gün sabahtan aksama kadar sorunumun nedenide bu zaten )
                spor yapardım ...
                derslerime önem gösterirdim ...
                bir lise mezuniyet zamanı kiraladıgım arabayi sarhoş arkadaşıma vermezdim onun kalbini kırardım
                böylece gözmün önünde 150km hızla el freni çekip köprü bariyerlerden kanala uçmasını ters dönmüş araba gece karanlıgında suya batarken çıkması için titreyerek dua etmezdim ...
                Never Back Down

Yorum

kendimi silerdim insan olan suretimi,bir yaprak çizerdim kendi yerime...

Yorum

Suanki psikolojime gore calisma hayatindaki daha fazlasi daha fazlasi diyen kapitalist gozunu hirs burumus sistemi silmek isterdim.
                    Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Annemi ve babamı siler, yerlerine akıllı ve anlayışlı bi anne-baba çizerdim. (Hatta babamın yerini boş da bırakabilirim, hiç sorun değil..)

Yorum

İşleniyor...
                      X