Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben mi yardım edemiyorum yada tam olarak yalnı$ olan bi durum mu war :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ben mi yardım edemiyorum yada tam olarak yalnı$ olan bi durum mu war :(

merhaba millet,
    genel olarak baslicak olursam bu aralar cok kendimi dinliyorum bu yuzden bana kendimi dinlerken ki bazı sorunlara yardımcı olabilecek ilac kullanmak istiyorum..
    burda istedigim cewabı bulabilirim diye dusundugum icin bana faydasi dokunan bi ilacdan bahsedeyim..Stilizan' kullandıgım süre icinde aktif biriydim dusunebiliyorum yeterince mesgul olabiliyor kendimi dinlicek fırsat bulmuyordum...hersey tamamdi hersey derken icerik olarak tedirgenligim kendime güvensizligim bunlarin getirisi cekingenligim tam anlamiyla gecmisti...buna benzer bi ilac bulmak zorundayim cunku doktorlar daha cok bana agir hasta tipli ilaclar werip dusuncelerimi kisitliyor halbuki benim rahat olmaya aktif olmaya ihtiyacim var

ilaç kullanma sebebiniz nedir.
    ona göre yani

Yorum

ilac kullanmadigim zaman tamamen biti$ noktası gösteriyorum...büyük sebep olarak onerilmek istenen durum sosyal fobi bunun getirisi kendine güvensizlik bazı durumlarda düşünmede kısıtlanma gibi seyler...gercek anlamiyla rahat deyilim...bu arada bagımlılık yapan herhangi ilac kullanmadim sadece sebebinin temelinde cekingenlik ve düsünce kisitlanmasi yatiyor...

Yorum

dideral kullandın mı hiç

Yorum

ben hiç tavsiye etmiyorum ilacı. ben de kullanmak istiyordum ama bi başladım, sonra doğduğuma pişman oldum. gerçekten mecbur kalmadıkça assla kullanma derim...

Yorum

dideral kullanmisligim var ama suan ki kullandigim ilacla etkilesim halinde oluyo...aslini sorarsan inanki bende kullanmak istemiyorum ama ilaci almadigim zaman berbat duruma dusuyorum eski halime dönüyo gibi yani anlican mecbur sayilirim...yanliz umarim bizi tam anlamiyla iyilestirecek tedavi sekli bulunabilir ve bizde mecbur durumda kalmayiz...eger kullanmam gerekiyosa da ömür boyu kullanabilirim elimden baska birsey gelmezse napabilirim...

Yorum

profilinden ataraxı sormuşsun bari burdan diyeyim.
              o kuvvetli bir sedatiftir.
              bildiğin uyku ilacıdır

Yorum

o beni acaip sekilde paranoid yapmisdi doktor gorusuyle bıraktım..saol bu arada

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cenny View Post
                  o beni acaip sekilde paranoid yapmisdi doktor gorusuyle bıraktım..saol bu arada
                  rica ederim
                  bildiğinden şaşma
                  o daha mı iyidir bu daha mı iyidir diye düşündükçe sonu gelmiyor.

Yorum

evet oda bi sorun tek derdim iyi olmak ama nedense buda zor...

Yorum

Sewindim..Tesekkur ederim

Yorum

İşleniyor...
                      X