Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sebebini biliyorum ya çözümü ;)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sebebini biliyorum ya çözümü ;)

Merhaba;
    şöyle bir sorum var. Diyelim ki sevmediğiniz bir yönünüz var ya da sizi sınırladığını düşündüğünüz bir takıntınız. Sebebini biliyorsunuz; çocukluğunuzda yaşadığınız bir olay ya da size söylenmiş bir söz, yapılmış bir davranış. peki daha sonra ne yapmalı?? Bilmek tek başına çözüm değil di mi :13:

bunun icin birçok yontem var..
    2 nokta teknigi ile zamanda yolculuk yapıp o anı geri almak,
    affetmek ve olan negatif enerjiyi ozgur bırakmak gibi
    eger spirituel konularla meditasyonla ilgiliysen sitelerde bir gezin bircok yol var
    sen zor olanı yapmıssın.. temelini yani sende negatifligin kaynagı olan cekirdek inancı bulmussun gerisi kolay bence
    I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

Yorum

Maalesef çözüm burada değil.
      Çözüm profesyonel yardım almakta...

Yorum

Her seyde prof yardim diyosunuz. Her sey kendinizde biter. Bu seni cok ugrastiricak bi sey degil. Gecmiste yasanan o olayi tekrar tekrar yasat kendine. Alisacaksin verdigi eziklige. En iyi cozum daima kendi icine yapacagin seyahattir.
        I've found a reason for me to change who I used to be.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hatice95 View Post
          Her seyde prof yardim diyosunuz. Her sey kendinizde biter. Bu seni cok ugrastiricak bi sey degil. Gecmiste yasanan o olayi tekrar tekrar yasat kendine. Alisacaksin verdigi eziklige. En iyi cozum daima kendi icine yapacagin seyahattir.
          Tut ki yanlış birşeyler oldu, tut ki eskisine nazaran daha kötü oldu, bunun vebalini kaldırabilecek misin ?.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fetih
            Ben yardım edebilirim ama takıntıya bağlı
            Pardon, ne iş yaptığınızı ve hangi eğtimi aldığınızı sorabilrmiyim ?

Yorum

İşleniyor...
            X