Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rehber reklamına benim gibi uyuz olanlar !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• rehber reklamına benim gibi uyuz olanlar !!!

Twitter'da bu reklama tepki yağıyor

Abartılı eşcinsel taklidi yapan karakter, büyük tepki topluyor
    Twitter'da bu reklama tepki yağıyor Sosyal paylaşım sitelerinde bu reklama büyük tepki
    Bilinmeyen numaraları sorgulama servislerinin sayısı hızla çoğalırken, '118 33' reklamlarındaki abartılı eşcinsel taklidi yapan karakter, büyük tepki topluyor.

Oyuncu Burçin Bildik’in canlandırdığı reklamdaki tipe eşcinseller başta olmak üzere her kesimden tepki geliyor ve internetteki paylaşım sitelerinde tartışılıyor. “Marjinal şair” olarak tanınan Küçük İskender, tepkisini dün “Twitter”da “118 33’ü arayıp eşcinsellerle alay edenler hakkında nereye başvuracağımızı öğrenebiliyor muyuz. O salak oyuncu da karşımıza çıkmasın ayrıca” diye ifade etti.

İşte sosyal paylaşım sitelerine yansıyan 118 33 tepkileri:

GRAHAM BELL İNTİHAR EDERDİ

- Bu reklamlardaki 11833 diyen i...’yi bi verseler sabahtan akşama kadar üşenmeden döverim. O çıkınca TV’yi kırasım geliyor.
    - 11833’e büyük ilgi. Sadece küfür etmek için arayanların sayısı 7 milyona ulaştı.
    - Reklamdaki adamı telefonun kablosuyla öldürmek istiyorum.
    - 11833’te oynayan ağız burun dalacak çok kişi olduğumuza inanıyorum.
    - Al işte son dakika haberi: “Okul numarası 11833 olan bir öğrenci reklam esnasında birden balkona doğru koşup kendini boşluğa bıraktı.”
    - Reklamdaki arkadaş, yarın bir gün torunları “Dede Youtube’da bir şey bulduk, bu adam sen misin” dese, itiraf edecek mi acaba?
    - Graham Bell, 11833 reklamını görseydi eğer; telefonu bulduğu güne lanet edip ahizeyi kafasına vurarak intihar ederdi.
    - Son aldığım duyuma göre 11833’ü arayıp küfür edip kapatanların sayısı 10 milyon kişiyi aşmış, insanları çileden çıkarmak artık marifet.
    - Çözdüm ben abicim. 118 80’de erkekler, 118 10’da kızlar varya. 118 33’te de ortaya karışık yapalım demişler!..
    - Beterin beteri var diye boşuna demiyorlar. Sen misin 118 10 reklamındaki kızlara laf eden; al sana 118 33. Haydi eller 118 33 yani 11833.

(Habertürk)

demekki reklam başarılı olmuş

Yorum

Tüm 118 .. reklamlarına uyuz oluyorum.

Yorum

parayı bassalar bundan büyük reklam yapamazlardı...

118 başlayan bütün reklamlar travmaya neden oluyor beynimde...
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

aynen 118 diye başlayan bütün reklamlar sinirlerimi alt üst ediyor.. bu ne böyle ya... gerçi reklam amacına ulaştı.. ama 33 33 diyen herifi5 dkbizim eve göndersinler.. sağ çıkarmı bilmem...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eylultuna View Post
            parayı bassalar bundan büyük reklam yapamazlardı...

118 başlayan bütün reklamlar travmaya neden oluyor beynimde...

İmzanda yazan cümleyi beğendim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lonely_hearth View Post

İmzanda yazan cümleyi beğendim
              teşekkür ederim...))
              cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

Çözdüm ben abicim. 118 80’de erkekler, 118 10’da kızlar varya. 118 33’te de ortaya karışık yapalım demişler!..
                Bunu sevdim açıkçası
                Ama hatırlarmısınız bilmem bir ara tofita reklemı vardı beren saat birde sarışın bir kız oynuyordu.nasıl tip hareketleri vardı sonra tofita 2 sene içinde patladı gitti büyük olasılıkla insanların kinci tarafından yararlanmak istemişler.fikrimi sorarsanız o adama yazık ekmek almaya nasıl gidiyor ben onu çok merak ediyorum.ayrıca yanina bi de kız koymuşlar onun kırmızı rujlu....
                Yorum yok
                Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

Yorum

118 33 teki ne üdüğü belirsiz adama açıkça sövme serbestmi ( bende arıyacam )

Yorum

çocuklara da kötü örnek oluyor bu ...

Yorum

Ya iğreennnnnnç bir reklam allahım yaO adamı gebertmek geliyor içimden..
                      Hepimiz birer kuklayız Hayatta.Rol yapıyoruz Boyuna...
                      Hepimiz birer kuklayız.İplerimiz,birbirimizin elinde.
                      Aldatıyor,aldanıyoruz
                      Üç öğün de...

Yorum

Reklamdan çok rahatsız oldum ama erkeğin yumuşak olmasıyla alakalı değil, reklam çok basit olmuş. Reklamın sadece firmanın adını duyurması yetmez malın satmasını tutunmasını sağlamalı, ben inanıyorumki bir sürü insan bu reklamdan nefret ettiği için bu numarayı aramayacak, reklamın iyisi kötüsü olur.
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

- Çözdüm ben abicim. 118 80’de erkekler, 118 10’da kızlar varya. 118 33’te de ortaya karışık yapalım demişler!..

bu ifade tam olmuş açıkcası hıı bide yanında çıkan kızda da bir 33 deyiş var sorma gitsin

Yorum

Yanında ki kızın iğrenç bir 33 deyişi olmasa, bence çokta fena değil.
                            Eski versiyonları güzeldi..
                            Last edited by ismael; 15-04-2011, 09:40 AM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ismael View Post
                              yanında ki kızın iğrenç bir 33 deyişi olmasa, bence çokta fena değil.
                              Eski versiyonları güzeldi..
                              118 ödüz üç :d diyor kız gıcık gıcık:d
                              ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

İşleniyor...
                              X