Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ufak Kardeşimin Yaptıkları Beni Geleceği İçin Çok Tedirgin ediyor :S YARDIM EDİN LÜTF

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ufak Kardeşimin Yaptıkları Beni Geleceği İçin Çok Tedirgin ediyor :S YARDIM EDİN LÜTF

arkadaşlar daha orta 1 e yeni geçmiş erkek bir kardeşim var.
    ve kardeşim sigara içiyor gizli gizli arkadaşlarıyla kendisi nebileyim babamın cebinden arada sırada yüklü miktarlarda para aşırıyor gidiyor harcıyor . harcamakla kalamayıp parasını arkadaşlarıyla bölüşüyor bazen.

gittim gzellikle konustm olmadı , tehdit ettim olmadı , kendim kızdım olmadı.
    ben evden uzakta okuyorum üniversitede yanında olup onu kontrol edemiyorum.babamda sigara içtiğini bilmiyor ve söylemekte istemiyorum. eğer öğrenirse bundan sonra dünya ona zindan olur biliyorum.

lise 1 e geçen bir kardeşm vardı sigara içerken gördüm birkere uyardım güzellikle onunlada aynı şekilde konstum. birdaha ağzınasigara almadı.
    ama bu kardeşm beni çıldırtıyor :@

ne yapsam hikaye...sizce ne yapmam lazım çünkü beni çok endişelendiriyor lütfen yardım edin...

Orta 1 diyosun . Ergenliğin verdiği hırçınlık vardır üzerinde büüyk ihtimal . Tehtit ederek onu bu olaylara daha çok itersin sen yapma dedikçe daha da yapar o yüzden kızarak veya tehtit ederek değilde Hatalarını anlayacağı dilde konuşursan belki düzelebilir yaptığının yanlış olduğunu sonucunda neler olacağını söylemekle başla işe . internetten Hırsızlık yada sigara içenlerin sonunun nasıl olduğunu gösterirsen belki soğur tekrarlamaz . Sadece fikirde bulunuorm ama Sen bilirsin :S
    Sadece insanlık.

Yorum

ancak kendini bir gün düşecek ki işin ciddiyetinin farkına varacak. Kendi haline bırak. Laftan anlamayan dayaktan hiç anlamaz.

Yorum

İşleniyor...
      X