Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ruh gibiyim ! :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ruh gibiyim ! :(

17 yaşındayım Aslında çok sosyal ve aktivitesi olan biri olmam gerekirken Çok uyuşuğum , hiçbişi yapmak gelmiyo içimden , Çok çabuk sinirleniorum , hiç bişiden mutlu olamıorum , ha bire bi uyku halindeyim bi gün okulda Sıranın üzerinde başımı koyup uyuyakalmışım .s Hoca bi hiddetle uyandırıp kızdı Psikopatsın kızım sen Git psikoloğa gözük die Çok canımı sıktı söyledikleri . Acaba gerçekten hocanın dediği gibi sorn bende mi yksa .s yaşımın verdiği rahatlık mı beni bu hale soktu ?
    Sadece insanlık.

vallah tüm lise yaşantımı derslerde uyuyarak geçirdim hiç problem olmadı ama ben sosyal ve mutluydum akşamdan kalma oldugum için uyuyodum derslerde suan ünideyim ve derslerde uyumuyosam tek sebebi derslerin cok zor olmasıdır yoksa kesin uyurum
    Without You I'm Nothing

K M
    Aşk demek sen demek
    Sen demek ben demek..

Yorum

Ben sosyal ve mutlu olamıyorum işte 7-24 net başındaym yaptığım başka hiçbişi yok :'( Okulda öğlen araları bile Nette geziniyorum bağımlılık gibi oldu artık Hiç bişiden mutlu olamıyorum . Arkadaşlarım hadi tuqba bunu yapalım diyolar içimden hiçbişi yapmak gelmio yolda bile ruh gibi yürüyorum :/ belkide sorun bendee .s.s
      Last edited by Tuğbaa; 19-04-2011, 09:09 PM.
      Sadece insanlık.

Yorum

Valla arkadaş kendimizde sorun ararsak çok buluruz.Bir an önce bakış açını değiştirmeye bak derim,yoksa belini doğrultamazsın.

Yorum

Off Offf
          Sadece insanlık.

Yorum

ceset gibi değilsin ya /:
            "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

yaşının verdiği rahatlık olabilir ama sen abartmışsın..

Yorum

elimde olan bişi diil Uyuşuğun tekiyiim :'(
                Sadece insanlık.

Yorum

zamanla geçer çok takıntı yapma bence

Yorum

İşleniyor...
                  X