Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Herkes Teşhisini Yazsın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

aşık olmuşum

Yorum

bana bir teşis bulamadılar buda adamı çıldırtıyor okb sosyal fobı bipolar paranoya pisikoz dediler en son gıttıgım dr bana sen boyle olecen dedi morel dip oldu of çıldırmak uzereyim

Yorum

yüksek zeka hehee
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: luthe View Post
          yüksek zeka hehee
          abi her ne ise aartık çare lutfen yarım

Yorum

kurtulmak yoktur onu kabullenmek vardır. yaşamınızı alt üst etsede kabul edip parçanız saymalısınız.Bu her hastalık içinde gerçeli...
            "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Kabulleneceğim şeyi bilmek istiyorum

Yorum

bilmek die bir şey yoktur..kendince fikirler vardır. bana en doğru bilgiyi kim verebilir ki, profesörler mi? doktorlar mı öğretmenler mi, herkes ayrı kalıplar içinde yaşama farklı bakıyor.

Yorum

ruhum doğduğum günden beri hasta , tedavisi yok

Yorum

anksiyete bozukluğu teşhisim.paxera 20 mg alıyom şimdilik.toparlamaya basladım şükür 40 gün falan oldu.bu 3. anksiyete bu sfer fena yakaladı ama bu sefer onun canına okuycam sanırım.sf,panik atak ,okb falan yok.heralde benimki yaygın aksiyete bozukluğuna giriyor cünkü ilk günler baya bi yaydırdı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: luthe View Post
                      bilmek die bir şey yoktur..kendince fikirler vardır. bana en doğru bilgiyi kim verebilir ki, profesörler mi? doktorlar mı öğretmenler mi, herkes ayrı kalıplar içinde yaşama farklı bakıyor.
                      kesinlikle evet farklı kalıplar içinde bakıyor HAYATA SORUN SURDA TAM 7 YIL OLDU SEN SON TERAPİ DEDİLER BİR DEONU DENEYECEĞİM AMA NEREYE NASIL KIME GİDECEGİM KONUSUNDA BİR FİKRİM YOK

Yorum

psikotik bozukluk teşhisim

Yorum

bana bugüne kadar 1 teşhis koyan yok.Her gittiğim doktor başka bir teşhis koyuyor İlk önce sinüzit sonra gastrit daha sonra psikolojik olduğu anlaşıldı ve psikiyatra gönderildim.İlk gittiğim psikotik bozukluk dedi.Sonraki gittiğim depresyona bağlı ülser,bir sonraki de depresyona bağlı reflü...Yani habire değişiyor teşhisler.Tek sorunum ise sadece mide bulantısı.Başka hiçbir psikolojik rahatsızlığım veya fizyolojik rahatsızlığım yok.Ama doktorlar ne hale gelmiş ki bir dandik bulantıya bile adam akıllı bir teşhis koyamadılar.

Yorum

beyinsel fonksiyonların yukselmesi, bir başka deyişle farkındalıgın artması ve gözlem gücüyle aklın çalışma oranının birlikteliği bu teşhislere baglıdır..teşhislerin çokluğu zor, dayanıksızlıga surukleyen bir etken olmakla birlikte hemen ardından bu durum tersine donecektir..teşhislerin ağırlıgı ve fazlalığı pes etme oranını artırmasaydı, herkes en maximum duzeyde teşhise sahip olmalıydı..boylece dünyanın durumsal algısı ve estetiksel açısı çok daha ileride olacagıyla beraber, sorgusal ve sorunsal bir düzlem de olusmus olacaktı..

Yorum

İşleniyor...
                            X