Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Güzel Kadın Erkeğin Psikolojisini Bozuyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Güzel Kadın Erkeğin Psikolojisini Bozuyor

Güzel Kadın Erkeğin Psikolojisini Bozuyor

Yeni bir araştırmaya göre güzel bir kadınla beş dakika yanlız kalan erkeklerde stres düzeyi o kadar artıyor ki, kalpleri dahi zarar görebiliyor.

The Daily Mail gazetesinin haberine göre İspanya’nın Valencia Üniversitesi araştırmacıları bu sonuca 84 erkek öğrenciyi güzel kadınlar ile bir araya getirerek vardı.

Kendilerine bir psikoloji deneyi yapılacağı söylenen erkek deneklerin her birine 16.50 dolar ödendi ve daha sonra bir odadada Sudoku bulmacası çözmeleri istendi.

Erkekler aynı odada bulunan ve yine bulmaca çözme deneyine katıldığı izlenimi veren bir kişiyle yanlız bırakıldı.

Beş dakika sonra araştırmacılar erkek deneklerin ağız içlerinden tükürük alarak kortizol düzeyini ölçtüler.

Araştırmacılar kortizol düzeylerinin iki erkek aynı odada kaldığında değişmediğini ama bir erkek çekici bulduğu bir kadınla aynı odada yanlız kaldığında anormal oranda yükseldiğini belirlediler.

Çekici bir kadının varlığı erkeklerin çoğunda kur yapmak için bir fırsat doğduğu düşüncesine yol açıyor. Erkeklerin bazıları ‘aynı ligde olmadıkları’ düşüncesiyle çekici kadınlardan uzak dururken, çoğunluğu kaygılanıp aynı zamanda da hormonsal tepki veriyor.

Kortizol düzeylerinde meydana gelen küçük artışlar ise enerji patlamasına yol açıyor ama bunun yüksek miktarlarda olması halinde strese yolaçıp kalp hastalıkları riskini arttırıyor” sonucuna vardı.

Megan Fox’un erkek hayranlarının avuçlarının terlemesine yol açtığı belirlendi.

(Metin Güneş / CNN TÜRK / Londra)

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
    güzel kadınlar , kadınların da psikolojisini bozarlar...yaklaşanı bozarım )))))
    ben halen votka taraftarıyım ayseglk.:78:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
      klasikler her zaman işe yarar gel şunu gazoz yapalım
      ayseglk bir an gözlerinde nuri alçoyu gördüm yemin ederim:24:

Yorum

ewet çok erkeğin psikolojisi bozuldu sayemde hiç mütevazi olamayacağım bu konuda.. doğru bir araştırma..

Yorum

doğrudur...bazen tam tersi bu kadar güzeli beni beğeniyorsa ..daha daha deyip doyumsuzda olabiliyorlar.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: çekirdek
            inansakmı :37:
            :106: bilmem ki ne yapsak

Yorum

inansakmı :37:
              fizik olarak doğrudur.gördüm

Yorum

İnsan psikolojisi çok garip hakkaten ...

Çok güzel bir hatuna karşı otomatikman inceliyorsunuz ve beklenmedik bir şekilde kibar konusuyorsunuz

Neden acep
                testesterondan oluyor. ben aldırdım kurtuldum. şimdi kadın erkek demeden veriyorum ayarı veriyorum ayarı

Yorum

Sen kadın değilmisin
                  fark eder mi?:68:

Yorum

kadında da mı testestoran yükselmesi oluyor onu merak ettim
                    merak et sor soruştur bakalım neymiş. bana da haber et.

Yorum

ah canım sağol sende öylesin.. biz kolkola gezsek yürüdüğümüz yollardaki adamarın psikolojisi iki kat bozulur
                      Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
                      fizik olarak doğrudur.gördüm

Yorum

ya ama ben bunu haksızlık olarka goruyom. allah bizleri yakısıklı guzel yaratmıs tamam teskur ediyorum sahsen. ama etrafıma bakıyom cirkinler var. bi kendime bakıyom mest oluyom. etrafıma bakıyom içim daralıyo. niye allah beni yakısıklı yaratıyo, o zaman herkesi yakısıklı yaratsın. haksızlık bence bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                          ah canım sağol sende öylesin.. biz kolkola gezsek yürüdüğümüz yollardaki adamarın psikolojisi iki kat bozulur
                          fizik olarak doüğru
                          adamın kimyasınız bozuyosunuz
                          biyolojik yansımaları olur mutlaka
                          boya ölçülere bakınca matematikte devreye giriyo
                          yürüyen kültür merkezimisiniz siz nesiniz
                          "-Çıkmaz o yol"
                          diye uyaranlar...
                          ben yürümeyi seviyorum
                          anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

makyaj yapmam diğer bayanlarla karıştırmayalım lütfen.. hayatımda yaptıgım en büyük makyaj rimel kalem bu kadar...
                            Orjinal yazı sahibi: özgür ARIK View Post
                            fizik olarak doüğru
                            adamın kimyasınız bozuyosunuz
                            biyolojik yansımaları olur mutlaka
                            boya ölçülere bakınca matematikte devreye giriyo
                            yürüyen kültür merkezimisiniz siz nesiniz

Yorum

kişisel almıyorum beni tanımıyorsun bile.. süslenmediğimi anlayabilmen için görmen tanıman lazım.. Allah vergisi güzellik kıskanmayalım lütfen ...
                              Orjinal yazı sahibi: tek hece
                              Güzel kadınlar psikolojimi falan bozmuyor sadece, kendilerini bir vitrin süs eşyası gibi süsleyip, değerli hallerini değersizleştiriyorlar, acıyorum sadece onlara. Kendi erkeğine süslenip değerlerini korusunlar.

Yorum

İşleniyor...
                              X