Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gazze için dua

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Gazze için dua

Bir arkadaşımdan mesaj aldım az önce şöyle diyordu:

"Bu gece saat 01.00 da Müslümanlar aynı anda 2 rekat namazdan sonra Gazze için dua edecekler, ulaşabilidiğiniz herkese bu mesajı ulaştırın."

Ben de burada paylaşmak istedim, çok kişiye ulaşacağımı umarak. Allah yardımcısı olsun oradaki insanların, dualarımız onlarla.
    KİŞİYİ NASIL BİLİRSİN? KENDİN GİBİ...

Sağol mevsimbahar bilgilendirme için.Gerçekten şu an oradaki insanların bizlerin duasına çok ihtiyacı var ve sanırım onlar için yapabileceğimiz şey şuan için sadece dua etmek.İnşallah şu savaş en kısa zamanda son bulur ve özellikle o bölgede yaşayan insanlar rahat nefes alırlar.

Yorum

Re: Gazze için dua

Orjinal yazı sahibi: mevsimbahar
      Bir arkadaşımdan mesaj aldım az önce şöyle diyordu:

"Bu gece saat 01.00 da Müslümanlar aynı anda 2 rekat namazdan sonra Gazze için dua edecekler, ulaşabilidiğiniz herkese bu mesajı ulaştırın."

Ben de burada paylaşmak istedim, çok kişiye ulaşacağımı umarak. Allah yardımcısı olsun oradaki insanların, dualarımız onlarla.
      Allah yardımcıları olsun..ne oluyor bu dünyaya böyle..ne için ne uğruna??anlamıyorum bu kadar öfkeyi anlamıyorum bu kalpsizliği..ne kadar boş insan var değil mi??şu hale bakın ne yapıyor bu insanlar birbirine böyle..dünya bu kadar küçük mü paylaşamıyoruz..küçük olan insanlar aslında birbirini gözünü kırpmadan öldürenler..biz uyuyacağız birazdan ve kimbilir kaç kişi öldürülecek...sevmiyorum bu yüzden insnları iyi ki deliyim bu kadar vahşetin içinde aklını koruyabilmek deliliğin babası bence..bence israil çoktan insanlık savaşını kaybetti bile...kalanını kazanmak hiçbir şey ifade etmez...Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum kalanlar çoooooooooookkkkkkk çaa sabır..ne denir ki çivisi çıkmış bu dünyanın umarım başka bir gezegende hayat vardır ve oraya yerleşirim keza burda nefes almak midemi bulandırmaya başladıııııııı :twisted:

Yorum

Müslümanın müslümandan başka dostu olmadığı aşikar..

Hz. Allah müslüman kardeşlerimizi düşamanlarına her alanda galip gelmeyi nasib etsin..

Oradaki zulümleri yapanların içinde zerre kadar allah korkusu ve insanlık tan eser yok...

Dualarımız dünyadaki müslüman kardeşlerimizle ve her daim onlarla olmaya devam edecek..

İçimde derin bir sızı oluyor bu olayların olduğu gördükce eski gunler diyoruz Osmanlı diyoruz..

Bir fermanla dünyayı dize getiren Osmanlı ...Yahudiler tarafından Osmanlıya yapılan alçakca arkadan vurmalar geliyor aklımıza...

Zamanında yahudilerin kurucusu Abdulhamit Hana gelerek kudus şua ki filistini istemiş ve devletin dış borcunu ödeyecegını söylemiştir..

O BÜYÜK HAKAN bunu kabul edermi o namussuzu huzurundan kovmuştur..

İçlerine oturan yahudiler mubarek Hakan a karalama kampanyaları başlatmışlar ve kendi milletimizi kandırarak Ulu HAKAN nımızın tahttan indirilmesine vesile olmuşlardır..

VEE

işin kopma noktası başlamıştır ondan sonra toprkalar teker teker ellerimizden çıkmıştır..

YÜCE şehitlerimizin kanları ile sulanmıştır YEDİKITA ...

HZ. Allah a Şehitlerinin hürmetine Dünya da müslümanlara yapılan bu zulmeti durdurmasını niyaz ediyorum..

Yorum

HaÇLı seferiNdN soNra HacLıLar we MüslümAnLarıN KutSaL toPraKLarda KuDuS iÇiN YabTıKLaRI qüNLerCe süReN SAwAŞ HaLa deWaM eDiyoR...
          YahudiLer...MüsLümaNLarLa HaYLa PayLaSaMIYor kuDüS'ü...
          HeR iKi DiNiNde YeRi War. aMa iNsaNoqLU bu iŞtE.BeNm,BeNm hıRsıyLa ...
          Bu AraDa KaLaN hiÇ bir SuCu oLmayaN iNsaNLar...
          adaLetLi DeqiL tabyKi...
          <div>KeŞke HeP k&uuml;&Ccedil;&uuml;K KaLsaydımDa DizimDeqi YaRayI eN b&uuml;y&uuml;K acıM biLseydiM...</div><br />

Yorum

bu saatten sonra anca ruhlarına el fatiha başka bişi yardım edemez onlara..20 bin pis israilli minnacık gazzeye girdi bile koca koca tanklarıyla,dua etsen neye yarar artık yaw..

Yorum

duadan ve israil mallarını boykot etmekten başka bişey yapamıyoruz.dünyanın gözü önünde katliam yapılıyor.çocuklar ölüyor :cry:

Yorum

dualarımız onlarla
                Allah yardımcıları olsun ...
                çok üzgünüm en çokta çocuk ve yaşlılara hepsine üzülüyorum ama en çok onlara savunmasız oldukları için :cry:

Yorum

artık birileri buna dur desin ,çocuklar ölmesin.insanlar elektriksiz,susuz ,ilaçsız günler yaşıyor ,buna yaşamak denirse ..dünya bunları görmüyor mu?yoksa görmek istemiyorlar mı?bu yapılan insanlık ayıbı israillilere yapılsaydı acaba durum nasıl olurdu?gürcistana 3 günde müdahale eden zihniyet nerde?bunları suçu müslüman olmalarımı?insanlık nereye gidiyor. :!:

Yorum

İşleniyor...
                  X