Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sitemiz ( Psikoloji PORTALI ) 7 Yaşında

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

pasta da pek güzelmiş he D

Yorum

Bir çok kişiye dertleşerek rahatlama fırsatı veren ve kaliteli paylaşımlar yapılan bu sitenin, uzuuun yıllar varlık göstermesi dilğiyle...

Yorum

Site ilk kurulduğu günden beri neredeyse 9.5 yıl geçti .Bu arada siteden bir çok kişi geldi geçti .

Gerek bu gerekse kardeş site sayesinde bir çok kişi derdine derman buldu ,yeni yeni dostlar edindi .

Sevgili psikolog ,bizlere böyle değerli bir site kazandırdığınız için çok teşekkürler .
        ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Hesaplıyorum, hesaplıyorum ... diyorum nasıl 7 yıl oldu? Meğer konu 2011'de açılmış.
          E tabi uzun zaman uğramazsam...
          Ben de az yazmadım buralara... Eskiden ne güzel yazılar-konular vardı, site yapısı değişirken neler gitti...
          Nice güzel yıllara efendim, sevgilerimle.
          Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Site kurulalı 10 yıl bitmiş vay vay vay
            10 yıl dile kolay

şaka maka benim üyeliğim de 9 yıl olmuş...

site için nice yıllara diyelim ama ben yoruldum artık ... :bored:
            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

11. yılı doldurduk.
              Ben de girmeyeli bir yılı aşmış bu sefer. Nasıl geçti, ne çabuk geçti anlamadım.
              Birden merak ettim buraları, özledim...
              Çok eski üyelerle oturup sohbet etmek isterdim doğrusu.
              Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

İşleniyor...
              X