Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kalbimi Kendime saklıyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Rüzgar gülü
    adlı üyemiz Kalbimi Kendime saklıyorum.. konusunu başlattı

Kalbimi Kendime saklıyorum..

Sadece 16 yaşındayım.talihsiz bir bekleyişin sonunda yaşanan ve 2 ay bile sürmeyen ilk aşkın elinde harcadığım kalbimin sonunda pişmanlık yaşıyorum..
    Beni beğenenlere yada beğeniyor diye düşündüklerime karşı gerçekten çok katı bir tavır takınıp etrafımdakiler olabildiğince kendimden uzak tutuyorum.
    Sizce geçici bir durum mu?En azından gönlümün prensini bulana kadar olan bir süreç mi?:22:

• kimene
    replied
    Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
    kesinlikle tecrübe ile sabittir...zaten yaşanılan her şey bir öğretmen değil mi? öğretiyor işte.. herşeyii
    bir müddet sonra sevememeyi de öğretiyor. ne kadar güzel değil mi?

Leave a comment:

• edassu
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Rüzgar gülü View Post
    Hayat boş eğlen çoş
    Hayat boş değil ama eğlenip çoşmak hakkımız

Kimse için üzülmeye kendini yıpratmaya değdiği yok. Stresten mide ağrısından ölüyorum dönüp bi nasılsın diyen mi var? Salla gitsin Ben öyle yapmaya karar verdim..

Leave a comment:

• Rüzgar gülü
    replied
    İNŞALLAH hayatta karşılaştıkların insanlar senin kadar temiz kalpli olur. Her şey kısmet denilecek söz yok.
    iltifat için teşekkürler..
    Resmen içim rahatladı Geçici ise problem yok
    Hayat boş eğlen çoş

Leave a comment:

• vamp_
    replied
    Kimseden ses çıkmadı ben yazayım bari Sen hayatını nasıl yaşarsan evleneceğin kişininde kendi hayatını öyle yaşacağını unutma unutmaki kendin gibi biriyle ömür boyu yaşayacaksın

Leave a comment:

• vamp_
    replied
    Bu genç kardeşimize biraz daha bilgi verin sayın tecrübeli arkadaşlar sevaptır

Leave a comment:

• Phonema
    replied
    ya ben hiç böyle bi ergenlık geçirmedim
    benim tavrım gidenin arkasından bakmam yüzünden görmedigim hayrı g. denmi görcem
    takma kafanı böyle şeylere etrafına acık ol o yaşlarda aşk acısını en iyi geçiren başka bir aşk dır

Leave a comment:

• lagrima
    replied
    kesinlikle tecrübe ile sabittir...zaten yaşanılan her şey bir öğretmen değil mi? öğretiyor işte.. herşeyii

Leave a comment:

• vamp_
    replied
    doğru söylüyor tecrübeli nede olsa

Leave a comment:

• gurabe
    replied
    Geçici bir durum...Ergenlik dönemindesin...Araştır bakalım bu durumu neler öğreneceksin...

Leave a comment:

• lagrima
    replied
    bekle ve gör daha neler yaşayacaksın.. ne aşk acıları çekeceksin.. dönüp arkana baktıgında puff bunadamı bu kadar üzülmüşüm deyip gülüp geçeceksin..

Leave a comment:

• tesla91
    replied
    daha yaşın küçük üzme kendini

Leave a comment:

• lagrima
    replied
    geçici bir durum...

Leave a comment:

İşleniyor...
X