Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en sevdiğiniz yönünüzü anlatınız...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en sevdiğiniz yönünüzü anlatınız...

en çok sevdiğiniz yönünüzü anlatınız....
    mesela ben çabuk ağlamayan bir yapıya sahibim....
    ve de ağlayınca da hemen susmayan birisiyim....
    bu yönümü çok seviyorum....
    ya siz....?
    <div>YALNIZLIKLAR KRALI.....</div>

peki,en sevdiğim yönüm şu derken,siteden biri çıkarda hadi canım nerde ?? derse nolucak ..
    ben anlatmam ,olmaz..

ama sevmediğim yönlerimden biri olarak,paranoyaya meyilli olduğumu söyleyebilirim..aslında böyle olunca da insanın hayal gücü geniş olmuş oluyor..onuda sevebilirim...

aze..manik-depr..

Yorum

En çok "saf" olan yönümü seviyorum, öyle böyle değil kelimenin tam manasıyla "safım" ayrıca bu yönüme bazen kızdığım da oluyor.

Yorum

Adaletli ve merhametli bir insanım vede çok açık sözlüyüm. Allah'tan başka kimseden korkmam ve susmam yeri geldiği zaman lafımı söylerim, bu kim olursa olsun. 8) İyi olduğunu düşündüğüm huylarım sadece bunlar kötü huyumu yazarsam bir kaç sayfa dolar. :roll:
        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Herkese inanıyorum anasını satim
          <div><strong>Ateşe dayanabildiğin kadar g&uuml;nah işle....</strong></div><br />

Yorum

benim hala umudum vaaaarr
            ne olursa olsun umut ediyorum bu huyumu seviyorum

Yorum

Benim en sevdiğim yönüm hiç beklenmedik anda
              Süper espiriler yapmak ve insanları Kahkahaya boğmak....

Yorum

en kötü günlerimde bile etrafımdakilere hissettirmeme huyumu seviyorum..

Yorum

sıkıntılarımı etrafıma yansıtmama (onlar üzülmesin diye )
                  kin tutamamak
                  espirili biri olmak
                  elimden geldiğince daima gülümsemek
                  etrafımdaki insanları mutlu etmek onlar mutlu olunca bende mutlu oluyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: antipatik
                    aynen antıpatık umudumu asla kaybetmem...

Yorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oslemm
                        çok güzel bir yönünüz varmış ..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                          Adaletli ve merhametli bir insanım vede çok açık sözlüyüm. Allah'tan başka kimseden korkmam ve susmam yeri geldiği zaman lafımı söylerim, bu kim olursa olsun. 8) İyi olduğunu düşündüğüm huylarım sadece bunlar kötü huyumu yazarsam bir kaç sayfa dolar. :roll:
                          Evet sevdem her zaman açıksözlü ve dobra olmak çok güzel bir davranıştır.Fakat her ağzına geleni söylemek hiç hoş değildir.Bazı insanlar hiç düşünmeden akıllarına ilk gelen şeyi söylüyorlar bu çok düşüncesizce ve çok hatalı bir davranış..

Herkes aklına ilk geleni söylemek ister.Fakat durup düşünmek ve akıl süzgeçinden geçirmek her babayiğidin harcı değildir.Buraya yazarken bile 3 kere düşünüyorum ben.

Bu arada senin yaptığın yorumla hiç alakası yok bu yazdıklarımın sakın beni yanlış anlama, senin yorumunu okuyunca aklıma daha önceden düşündüğüm bu cümleler geldi ve paylaşmak istedim.

Bu arada dobralığını tebrik ediyorum, ben her zaman olamıyorum, o cesaret yok bende.. :?

Yorum

Hımm en sevdiğim yönmü hayal kurmaktan ve o hayalin içinde mutlaka başrol oynamaktan asla vazgeçmem sanırım beni hayatta tutanda bu oluyor mesela geçenlde Reyhan Karacanın bi klibini gördüm Sevdik Sevdalandık diye o klp yayınanırken o zamanlar günün birince reyhan karacayla sevgili olacağımı muhabirlerin bizi çekeceğini hayal ediyordumm ve kendimi çok inandırmıştım buna ve o albüm sene 1997 de çıktı şimdi olmuş sene 2008 ben hala onunla sevgili değilim )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eflin
                              sıkıntılarımı etrafıma yansıtmama (onlar üzülmesin diye )
                              kin tutamamak
                              espirili biri olmak
                              elimden geldiğince daima gülümsemek
                              etrafımdaki insanları mutlu etmek onlar mutlu olunca bende mutlu oluyorum
                              Eflin..keşke yakın olabilseydik.. :cry: o neşeli karakterinden bende biraz çalmak isterdim..aslında bende öyleyim..çok güzel anlaşırdık.(gerçek hayatta yani)..

Yorum

İşleniyor...
                              X