Duyuru

Collapse
No announcement yet.

öfke........ :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• öfke........ :(

şimdi öfkelendiğimde elim ayağım titriyor, kal patışlarım hızlanıyor, sanki kan beynime sıçrıyor ne söylediğimi hatırlıyorum o andan sonra ne duyuyorum o esnada.. gözlerim kararıyor.. ve eğer karşımda ise ya böyle parçalamak geliyoriçimde ama ne yazıkki etrafımdakiler tutoyor hırsımı alamadığım içinde 1 2 saat sakinleşemiyorum.. 2 dir bunu farkediyorum kendimde..

hani çok büyük birşey olmasına gerek yok kanın beynime sıçraması için, sizi basit gelen şey benim kanı beynime sıçratabiliyor.. belkide basit değil bilemiyorum..

sonrasında da elimden gelen ne varsa yapıyorum.. dava açmaktan tut, işinden etmeye kadar.. gücüm yettiğince her şey...

ben ne yapcam böyle ? bu bi hastalık mı? normal mi? öfke kontrolüm elimde değil yani , anneannemin vefatından sonra böyle oldum sanıyorum önceden gene sabır cekip susmasını biliyordum..

bir şeyler yazsanız diyorum haniiiii.. hiç mi fikri olan yok...

Yorum

bana pek normal gibi gelmedi de merak ettim.. hani bir bayan olarak aslında bu kadar kötü olmamam lazım diye düşündüm.. ben kendimi böyle daha cook seviyorum aslında ama ne bileyim çok gözüm kararıyor ya ondan..
      Orjinal yazı sahibi: Sertralin
      Normal ki bunlar... :61:

Yorum

ben anormalim herhalde.
        bir insana öfkelendiğim için hiç mahkemeye gitmedim. hele işinden etmek!!! bunu asla yapmam. ekmeğiyle oynamam.
        tahammül eşiğim yüksektir. ilk öfkelendiğimde hemen harekete geçmiyorum, sabrediyorum. Allaha havale ettiklerimin neticesini gördüğüm de oluyor.
        anlayacağın halim selim biriyim.
        senin durumunun değişmesinin sebebi annenin ölümünü kabul etmemiş olmandan kaynaklanıyor. hala öfkelisin olanlara. sinirini insanlardan çıkarıyorsun.
        olan biten bu.
        zamanla yine özüne döneceksindir.
        Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Enerjin fazla geliyor herade biraz stres at spor falan yorul biraz

Yorum

mahkemeye gitmek şöyle giderim karakola şikayetçi olurum dava acılır hakaret oldugu için.. dava günü gelir giderimhakimdinler erteler bir daha da gitmem.. maksat mahkemede hak iddia etmek değil maksat onun eline celbin gidipbenden özür dilemesi... sabırım kalmadı tükendi.. fazlasıyla insanlara sabır gösterdim tatlı dilden anlamayanlar fazla oldugu için bu dili kullanıyorum.. çok işe yarıyor..Allah a havale ettiklerim elim kolum yetmediyse Allah a havale ediyorum.. birde hem yapıyorum gene Allah a havale ediyorum..bilemedin önceden de böyleydim ama ölümden sonra arttı bir nebze..
            Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
            ben anormalim herhalde.
            bir insana öfkelendiğim için hiç mahkemeye gitmedim. hele işinden etmek!!! bunu asla yapmam. ekmeğiyle oynamam.
            tahammül eşiğim yüksektir. ilk öfkelendiğimde hemen harekete geçmiyorum, sabrediyorum. Allaha havale ettiklerimin neticesini gördüğüm de oluyor.
            anlayacağın halim selim biriyim.
            senin durumunun değişmesinin sebebi annenin ölümünü kabul etmemiş olmandan kaynaklanıyor. hala öfkelisin olanlara. sinirini insanlardan çıkarıyorsun.
            olan biten bu.
            zamanla yine özüne döneceksindir.

Yorum

ne alaka?................
              Orjinal yazı sahibi: vamp_ View Post
              Enerjin fazla geliyor herade biraz stres at spor falan yorul biraz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                mahkemeye gitmek şöyle giderim karakola şikayetçi olurum dava acılır hakaret oldugu için.. dava günü gelir giderimhakimdinler erteler bir daha da gitmem.. maksat mahkemede hak iddia etmek değil maksat onun eline celbin gidipbenden özür dilemesi... sabırım kalmadı tükendi.. fazlasıyla insanlara sabır gösterdim tatlı dilden anlamayanlar fazla oldugu için bu dili kullanıyorum.. çok işe yarıyor..Allah a havale ettiklerim elim kolum yetmediyse Allah a havale ediyorum.. birde hem yapıyorum gene Allah a havale ediyorum..bilemedin önceden de böyleydim ama ölümden sonra arttı bir nebze..
                ben hiç böyle olmadım. artanı bana versene biraz

Yorum

hı ben biraz sinirliyim.. kasaba gttim ama almadı sinirlerimi
                  ben hiç böyle olmadım. artanı bana versene biraz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                    hı ben biraz sinirliyim.. kasaba gttim ama almadı sinirlerimi
                    ben de çok sinirliyim. çabuk parlıyorum. ama yutuyorum sinirimi çok da iyi bir huy değil elbette ki.
                    bu yüzden kafayı kırdım zaten

Yorum

Enerjik olunca böyle ota ka kızıyon ondan mesela ben yorulmuşsam umursamıyorum pek diğer zamanlarda atlıyorum hemen olaya

Yorum

bana dert olana kadar karşımdaki kişiye dert olsun : ) yutmuyorum o sebeple.. bu sebeple kırmadım daha kafayı : )
                        ben de çok sinirliyim. çabuk parlıyorum. ama yutuyorum sinirimi : ( çok da iyi bir huy değil elbette ki.
                        bu yüzden kafayı kırdım zaten
                        aynen......
                        Orjinal yazı sahibi: tükenmez
                        intikam soğuk yenen bir yemektir.........:RpS_sleep:
                        mum gibi olmak istemiyorum ki
                        Orjinal yazı sahibi: tilki
                        seroxat paklar seni, başka yolu yok. mum gibi olursun

Yorum

bende hiç yoktur öfke
                          tam bir kayıtsızlık hakim bünyemde...
                          kendini hiçbirşeyle alakalı hissetmemek öfkesizliği getirebiliyor

Yorum

aynısı bende de vardı artık kontrol altında. neye çok değer veriyorsan ordan sıkıntı yaşarsın saldırılarda savunmaya geçersin sinirlenirsin yani sözlü saldırı falan .spor yapabilirsin bi dövüş kursuna gidebilirsin korkma karşındakini acillik etmezsin çünkü yapabilceğini bilirsin uğraşmazsın. karşındakine bak, ne dediğine bak değer mi sinirlerini yıpratmana birde karşındakinin algı yönüne ve kapasitesine bak ,ne kadar da önemsizmiş değil mi!!!!enerjini daha güzel yerlere harcıyabilirsin.

Yorum

ben bu durumdan rahatsızım demedim bu sizce bir problem mi dedim... hani böyle olanlar var mı? normal mi demek için..

Orjinal yazı sahibi: tilki
                              o zaman niye açtın ki başlığı?
                              ben buyum demek istemiyorum, yanlış anlamışsınız.. kendimi ispatlamak ya da bak ben buyum ayagınız denk alın demeğe neden ihtiyaç duyayım ki? öyle birşey olsaydı 3 4 senedir bu sitedeyim baştan derdim

Orjinal yazı sahibi: tükenmez
                              " Ben buyum " demek istiyor.. " Ayağınızı denk alın " demek istiyor. :RpS_biggrin:

Yorum

İşleniyor...
                              X