Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anında etki gösteren sakinleştirici

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Anında etki gösteren sakinleştirici

Birçok kaygı giderici ilacı kullandım ama umduğum gibi bir ilaç bulamadım.Piyasadaki birçok ilaç düzenli kullanım sonrası etki gösteriyor yalnız ben sadece sinirlendiğim zaman kullanıp rahatlayabileceğim bir ilaç arıyorum.Hızlı etki gösteren ilaçlar var mı.Bileniniz varsa yardım edin....Reçeteli satılan ilaçları söylemeyin ve Doktora git demeyin sigortam ve özele gidecek param yok.:21:

acile git diazem yaptır. daha iyisi marketlerde var soğuk içiniz afiyet olsun

Yorum

Alkol zaten kullanıyorum ama sürekli alkol olmuyor.Bazen gün içerisinde basıyor afakanlar.Milletin içerisinde de içki içemeyeceğim için İlaç lazım.Acile gitmekte olmaz.Dediğim gibi gün içerisinde oluyor işi gücü bırakıp gidemem acile filan

Yorum

damardan al alkolü serum gibi.:102: daha güzel oluyor.

Yorum

öfkelenme problemi için damla şeklinde antipsikotikler var. hemen etki gösterir.
          ama kaygı için yeşil reçeteli anksiolitikler en etkilileri ve bu yüzden doktora başvurman gerekiyor.

Yorum

damla olanı norodol sanırım...

Yorum

narkozun üstüne tanımam :happy:
              tabi med ler falan da varda onları boşverin

seni kırmızı recete paklayabilir onuda alabılırmısın bilmıyorum
              biraz deli olman lazm
              Never Back Down

Yorum

Kaç tane eczaneye gittiysem hiçbirini ikna edemedim yeşil ve kırmızı reçeteli ilaçları reçetesiz almaya.Adamlar nuh diyor peygamber demiyor.Yorumlar için saolun

Yorum

sigortan ve paran yoksa yeşil kart alıp yine de doktora gitmeni öneririm.

Hangi ilacı ne dozda alacağını burada kimse bilemez. İlaç tavsiyesi de yasaktır.

Tavsiye eden olursa kurallara aykırı hareket etmiş olur.

Çok geçmiş olsun.
                  Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

sakinleştirici adı üstünde sakinleştiricilerin çoğu uyku veriyor ve sersemletiyor çalışırken kullanamazsın, öyle olmayan bir ilaç varsa bana da söyleyin

Yorum

İşleniyor...
                    X