Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çevre Baskısı ! Ne Tür Baskılar Gördünüz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

...komşu baskısı...kim kime gelmiş..hangi daireden kim çıkmış...aaaa bak o kadın gecenın bi saati arabadan iniyordu...arasıra görüyorum....bu kadın çalışmıyorda bi yerde..nasıl geçiniyor?(etiketi yapıştırırılar hemen)...ya da bilmem kaç numarada oturanları kızı falancanın oğluyla arabada oturuyordu,cola içiyorlarmış :lol: ..bunu duyunca çok gülmüştüm...yani cola içtikleri bile gözlemlenmiş...bunlar benim oturdğum apt dan duyduğum örnekler...(bu arada apt 30 daire...merak etsem daha çok şey duyarım,çalıştığım için uzak kalıyorum)
    yarın çok geç olabilir...

Yorum

konu çok geniş acılardan bakilabilecek bir özelliğe sahip
      ben hepimizin baskılar yüzünden hastalandiğimizi soyleyebilirim
      baskıcı kisilik ozellğine sahip olanlar yakinlarindaki kisilere baski yaparak onlarin hastalanmasina neden olurlar.
      bazi kisiler baskilara karsi koyamayan yapidadirlar bundan dolayi ezilirler kendilerini savunamaz duruma gelirler ve sonunda hastalanirlar
      eğer cevrenizde baski hissederseniz o kisiden kibarca uzaklasmaya bakin
      eğer uzaklasamayacak kadar yakininizdaki birisiyse.baskilarina karsi koyabilecek yollar gelistirmeniz gerekir
      cevrenizdeki baskici kisileri tanimak icin 12 ozelliğine dikkat etmek gerekir.bu ozelliklerin bazilari hepimizde vardir ama coğu bir kiside varsa bu kisi anti sosyal kisidir ve baskicidir bu kislerden usak durmak gerekir
      burada arkadisin sorduğu toplum baskisi acisindandi ama bende bir baska acidan belrtmek istedim.ilgilenenlere

Yorum

bu konunun simgelere indirgenmesini istemiyorum,hele siyasi simgelere. :!:
        :arrow: Ayrıca kimse kimseye dindarsın deyilsin demesin.Bu Ülkede hıristiyanda yaşıyor ,musevide,bu insanlara soruyomusunuz dindarmısın diye :?: :?: :?: :?:
        kimsenin kimseye çeşitli bahanelerle baskı kurmaya hakkı yok :!: :!:
        30 yıl önceki yaşananlar gittikçe artmaya başladı.
        insanları da siyasi emeller uğruna kurban etmeleri günah asıl. :arrow: Artık evlenme programlarında bile ayrımcılık yapıyo seçiciler.açıksa istemem ,yok bilmem ne :!: :!: bunun nereye gittiğini cehaletten dolayı bilmiyolar.insanların zihinlerine ayrımcılık aşılıyolar bunlar :!: :!: :!:
        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

İşleniyor...
        X