Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İçinizden ne gelirse söyleyin,rahatlarsınız.

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İçinizden ne gelirse söyleyin,rahatlarsınız.

İçinizden geçen söylemek istediğiniz herşeyi burada söyleyebilirsiniz. Ya da birine özel olarak söylemek istediğiniz. Ya da kendinize bile itiraf edemediğiniz birşeyi burda herkese itiraf edebilirsiniz. Hadi başlayalım.

içimden gelenleri söylersem konun kapanır sonra sende bana içinden geçenleri özelden söylersin bu yüzden susuyorum
    Never Back Down

Yorum

Düzeltiyorum küfürsüz, argo konuşmadan söyleyin

Yorum

iyileşiorum yavas yavas hasta olarak geçen 4 yılıma yanıorum sanırım şimdi ayaga kalkıp hayatı yasama zamanı geldi

Yorum

benim neden kocaman kanatlarım yok..işe uçarak gitmek istiyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: death magnetic View Post
            iyileşiorum yavas yavas hasta olarak geçen 4 yılıma yanıorum sanırım şimdi ayaga kalkıp hayatı yasama zamanı geldi
            Bunun farkına vardıysan ne mutlu sana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
              sadece ağlamak istiyorum...
              Bende isterim zaman zaman dakikalarca yatağıma yatıp ağladığım olmuştur. Şimdi pek yapamıyorum olgunlaştım sanırım Ama o rahatlamanın verdiği duygu anlatılmaz...

Yorum

kariyer insanı değiştiriyor,burnu havada yapıyor...we etraf kariyer yapmak isteyen insanlarla dolu...ben onlara daha çok zavallı gözüyle bakıyorum...

Yorum

Güzel bi lütuf ağlamak bize...

Yorum

aşırı duygusal olan yapım beni oldukça mutsuz ediyo...aşk çok yıprattı beni artık sevmemek istiyorum
                    o halde benden uzak dur, benimle iletisim kurmamaya çalış. istemiyorum boyle birşey dedin ya, iyiligin için bunları soylemek istedim.

Yorum

aşırı duygusal olan yapım beni oldukça mutsuz ediyo...aşk çok yıprattı beni artık sevmemek istiyorum
                      Duygusal olmasanda aynı durumlar karşısında mutsuz olursun. Her mutsuz insan ağlar diye birşey yok Bence sen şanslı tarafsın. Ağlamak çok rahatlatır insanı...

Yorum

o konuda rahat ol kitap muhabbet ediceğim en son insan sen olursun
                        öyle deme. büyük aşklar bu şekildeki söylemlerle başlar biliyor musun..ben diyecegimi dedim. gerisi sana kalmıs..ayrıca sana soyleyerek tum foruma soylemiş oluyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dovan
                          Büyük aşk mı başlıyor ne....?
                          tanımıyorum ayseyi, hiç konusmuslugumuz yok..kızım sana soyluyorum gelinler siz anlayın tarzında yazdım..okudugunu anla dovo.

Yorum

dovan kapa çeneni öyle bişey yok olamaaaazzzz
                            Belki kitap Brad Pitt kadar yakışıklı ve zengin birisidir.Hemen kestirip atma.Önce bir tanı

Yorum

kavgayla başlayan aşkmı olur be yazılmanında böylesi
                              Konfüçyüs Derki: Kelimelerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlıyamassınız

Yorum

İşleniyor...
                              X