Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İşte o büyük aşkıma bi zamanlar yaptığım video ...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İşte o büyük aşkıma bi zamanlar yaptığım video ...

Siz olsanız böyle bi video yapan sevgiliden ayrılır mıydınız , yada aldatır mıydınız ... ???

http://www.dailymotion.com/video/xitfnv_aykymaa_music
    Last edited by Tuğbaa; 20-05-2011, 10:03 PM.
    Sadece insanlık.

nasıl ya Bende görünüyo görnmesi lazım link yenileyeyim .s
    Sadece insanlık.

Yorum

eklentiye Girip izleyebilirsiniz arkdşlar .s yorumlarınızı burdn yaparsınız...
      Sadece insanlık.

Yorum

wayy be o derece yani ...
        "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Kaç yaşındasın Tuğba?Bırak artık şunları ya.Vakit kaybı değil mi sencede bunlar.

Yorum

Evet o derece çok seviyodum ben onu Şimdi sanki Hç hayatıma girmeyen bi yabancı gibi .. anlatmam çok güç gerçekten Onun yüzünden kalp hastalığım tekrarladı .. yani yapmadığım şey kalmadı bu zamna kdr .. Şimdi sanki hiç benmle olmamış gibi .. Sanki hiç sevgili olmamışız gibi ... yazık çok yazıkk...
            Sadece insanlık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kara kız View Post
              Kaç yaşındasın Tuğba?Bırak artık şunları ya.Vakit kaybı değil mi sencede bunlar.
              Senin için vakit kaybı olabilir ama benm içn bi zamanlar hayatımın Tek eğlencesiydi .
              Sadece insanlık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuğbaa View Post
                Evet o derece çok seviyodum ben onu Şimdi sanki Hç hayatıma girmeyen bi yabancı gibi .. anlatmam çok güç gerçekten Onun yüzünden kalp hastalığım tekrarladı .. yani yapmadığım şey kalmadı bu zamna kdr .. Şimdi sanki hiç benmle olmamış gibi .. Sanki hiç sevgili olmamışız gibi ... yazık çok yazıkk...
                hayat bu biran önce olanları kabullen ve yoluna devam et kolay değil tabi ama yapman lazım

kapanır yaran acısıda unutlur...
                "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

allah mutlu etsin şöyle bi baktımda yakışıyorsunuzda
                  Never Back Down

Yorum

yenisini bulmaya çalışmalısın bence

Yorum

kaç satır yazdım yazdım sildim yorum morum yok yapmıyorum dağılın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hunter
                        Yorum yok. Bu arkadaş seni hakedemediyse artık bilemiyorum. Bilmek de istemiyorum. Sağlık olsun diyecek söz yok. Bir an önce unutabilirsin İNŞALLAH. Değmeyecek insanlar hatırlanmaya değmez. İNŞALLAH dediğim gibi unutur ve bir an önce önüne bakarsın. Bu hayat senin hayatın ne bu arkadaş ne başkası sana senden daha çok yardım edemez. İnsanoğlu...
                        bi türlü anlamadı ki yada aşık değildi beni kullandı Allahndn bulsn diicek sözüm yok
                        Sadece insanlık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: norvecli View Post
                          yenisini bulmaya çalışmalısın bence
                          fazla zor olmasa gerek
                          Never Back Down

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Phonema View Post
                            allah mutlu etsin şöyle bi baktımda yakışıyorsunuzda
                            ayrıca beni hiç görmedin yakıştığımızı da nerden çıkardın Dalga amaçlı fotoğrlrda yanında bulunan arkdşlarından bahsediosan fotoğrafları snırlı olduğu için onları koydum takkılma öle şelere .
                            Sadece insanlık.

Yorum

başka bir isimde faceden ekledim hafta sonu buluşucam diyordun.noldu o iş?

ha bu arada dediğin doğru. bu çocuk çektiğin numarayı yemiştir.

ver yolu gitsin!
                              Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X