Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İşte o büyük aşkıma bi zamanlar yaptığım video ...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ya ben bütün yazdıklarını okumadım.
    gençlikte olur böyle şeyler
    barışırsınız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tuğbaa View Post
      Off Saçma sapan konuşma ya Eski Bi video olduğunu söylemiştim eklenme tarihine bakarsan ben daha 2 gn önce ekledim o siteye o videoyu ve ben videoyu 6 ay önce yaptım Zekana hayran bırakma lütfen . Komiksin gerçekten gülünçsün Ben 50 kere izliicek olsam pc'me alır her dkka izlerim Nete girip daha nie izliyim ekledim ve direk buraya eklenti attım oturupda 50 kere izlemedim yani öle bi fobim yok olsa bile kendi bilgisayarımda zaten var video netten değil ordan izlerim . Saçma sapan yorum atıp durma gerçekten insanı sinir sahibi edersin sen . Başkası olumsuz bi yorm atsa saygım olrdudu da emin ol sana saygım flan yok kusura bakma . git başkasından bul saygıyı
      belki ailesi gormesin istiyo olabiliyo, videoyu indirememisti, sen niye oyle hersey senin dusundugunmus gibi soyluyon, burdan kaybettin sen 1-0 yeniksin zaten hayata bu sekilde..aglamıs olabilir bend e aglarım ben bikaç sevgilimi aglayarak tterkettim uzulmesinler diye,,boyle şoyle olmaz demek yanlıs dusunceler...fikirler soyleniyo, saygı duymuyosan bile bar, kızma, sen kızınca insan cok korkuyo, hakkın yok bunu yapmaya!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
        ya ben bütün yazdıklarını okumadım.
        gençlikte olur böyle şeyler
        barışırsınız.
        yok benm bunu paylaşmamdaki amaç milletin bana aman ya barışırsınız , yok o beğenmez bunu sinirine Gider Demeniz değildi Zaten Sadece ufak bi teselli istedim beni aldatan adamı bana savunur oldunuz beğenmesin umrumda da değil şahsen ama istediğim tek şey krdeş üzülme gelir geçer buydu . UZatmanın ne anlamı var beğenmez diosunuz . sinirlenir diosn umrumda mı sizce ? önemli olan benm ne hissetiiğim o videoyu yaparkenki düşüncelerim içimdeki aşk . Siz başka boyuttan bakıosunuz konuya. Paylaştığıma pişman oldm yani videoyu
        Sadece insanlık.

Yorum

tabi ilişki uzun süreli yada paylaşılan şeyler çoksa unutmak zor oluyor.
          kolaylıklar sana...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kumral Ada View Post
            tabi ilişki uzun süreli yada paylaşılan şeyler çoksa unutmak zor oluyor.
            kolaylıklar sana...
            eyw sağolasn..
            Sadece insanlık.

Yorum

ah canım ya aynı durumdayız, tok açdan sevdalının halindende kise anlamıyor.

Yorum

İşleniyor...
              X