Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ego ve Reddedilme Korkusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ego ve Reddedilme Korkusu

Merhabalar.. Mütevazılığı bırakalı birkaç ay oldu.. iyi hissediyordum.. beğenilmeye başlıyordum..farklıydım.. iyi olanı ve doğru olanı yapmaya çalışıyordum ve dikkat çekiyordu.. bir süreden sonra bunun farkına vardım.. ve beğenilen biri olduğum için açılmak istedim..benden hoşlanan kişilere yaklaştım farklı zamanlarda tabi.. fakat benim dışardan ulaşılmaz görünüşümmüş onları cezbeden.. ben kendimi açıveriyorum çünkü.. her şeyimi bir anda sunuyorum bir erkek olarak yardım ya da ne olursa.. fakat biliyorum ki insanlar sırları ve sürprizleri severler sıradanlaşıyoruz elbette..

şu anda kimseye yaklaşasım yok ve denemelerimin hiçbiri başarılı olmadı ve yine öyle olacak diye kimseye yaklaşmak istemiyorum..yine denedim..çünkü beğenildiğimi düşünüyorum.. ama karşındaki kişinin ilgisiz ve hani hoşlansa daha ilgili davranacağını düşünürüm ben.. ama olmuyorsa ya doğru insan çıkmadı karşıma ya da bi terslik var bende..hazır hissetmiyorum artık.. başlasın istiyorum bir şeyler bir yandan da korkuyorum.. çok zor..

Seninle benzer bir durum içindeyim. Buraya gelecek cevapları merakla bekleyeceğim.

Yorum

her zaman az konuşan kişilere, insanlar saygı merakla yaklaşırlar ama bana sorarsan ben şeffaf olduğu gibi görünen insanların kazandığından eminim.

Yorum

kendinle ilgili sır vermicem diye kendinden ödün vermek insanı kendi içinde mutsuz eder gibi geliyor bana.doğal olmak en güzeli.

Yorum

kesinlikle.. bu da ayrı bir takıntım olsa gerek.. sizi siz olduğunuz için bırakacak kişiler için ömür boyu tiyatro yapmak niye :S

Yorum

reddeilme nedenin var mı tahmininde yada sana bildirilen
            "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Bazen eğitim durumu ve karşı tarafın idealleri yüzünden reddedilebiliyrsunuz, ben yüksek okul terk biriyim, teklifte bulunduğum arkadaşım üniversite okuyor ve geleceği dair planları olan biri , benim hoş , eğlenceli, yakışıklı biri olduğumu hep söyler ona aşık olduğumu bildiği halde arkadaşlığın daha iyi deyip geçiştirir çünkü ben işssiz, geleceği soru işaret olan biriyim o okulunu bitirip iş hayatına atılıp kariyer planları yapacağı için ve gönül eğlendirmeli ilişkileri sevmediği için sanırım beni hayatına almıyor. Bir çok faktör olabilir yani içinde bulunduğunuz duruma göre.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ivankov View Post
                Bazen eğitim durumu ve karşı tarafın idealleri yüzünden reddedilebiliyrsunuz, ben yüksek okul terk biriyim, teklifte bulunduğum arkadaşım üniversite okuyor ve geleceği dair planları olan biri , benim hoş , eğlenceli, yakışıklı biri olduğumu hep söyler ona aşık olduğumu bildiği halde arkadaşlığın daha iyi deyip geçiştirir çünkü ben işssiz, geleceği soru işaret olan biriyim o okulunu bitirip iş hayatına atılıp kariyer planları yapacağı için ve gönül eğlendirmeli ilişkileri sevmediği için sanırım beni hayatına almıyor. Bir çok faktör olabilir yani içinde bulunduğunuz duruma göre.
                o zaman bu karşı tarafın beklentileriyle alakalı bişe ypılıcak bişe yok sende üni okuyanlara teklif etme mesela
                "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Reddedilmenin ideallerle, eğitim seviiyesiyle falan ilgisi yok.. reddedilmek reddedilmektir sadece... kimya uyuşmazlığı diyelim biz buna.. diğer saydıkların işin alameti farikası.. sadece en yakınındaki bahanelerii öne sürmüş o kadar üzerine düşünmemiiş bile..

Yorum

Ha bu arada söylemeden geçemiycem.. Bii şey olmuyorsa; 'neden' demek de yersiz.. Düşün kii; bi'şey hayat bulmuyorsa biilki; ya hiç olmaması gerektiğiindendiir; ya da daha iiyisi olacağındandır.. Sırasını bekle..her şey iiçin vardır bi'doğru zaman diliimi..

Yorum

İşleniyor...
                    X