Duyuru

Collapse
No announcement yet.

uyku sorunu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• uyku sorunu

uyku sorunu olan arkadaşlarımız vardır elbette benım sorunum uykuya dalamıyorum deniyorum ama olmuyor çoğu kez yatağa uykum varken girdim ki uykum sabah 5 6 gibi geliyor uykuya dalamıyorum düşünmekten uyyuyamıyorum ne düşünüyorsun dıe sormayın bilmiyorum insanları hayatımı düşünürken bi anda bişeye kızıp veya hüzünlendıgım güldüğüm zaman uykum kaçıyor. ne yapmamı önerirsiniz

valla buna benzer bi sorun bendede vardı ...ya çok sıkıldığımda ruhen bunaldığımda yada çok mutluyken oluyordu ...ben kendi psikolojimin dengesini korumaya çalışırken üstesinden geliyordum bu olayın ama çok zor..bu yüzden şu anda psikolojik destek alıyorum uyku problemimin çözülmesi adına
    <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

uyku sorunu yaşadığım dönemlerde doktorum bana laroxly önermişti snde bir doktora başvur istersen..
      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

yine uyuyamadım yarın erken uyanmam lazım dün gecede bilerek az uyudum erken yatayım dıe yıne olmadı ınsomin die bi ilaç kullanıyorum ama oda bi işe yaramıyor doktor falan önermedı onuda eczaneye girdim uyku ilacı verın dedım bu ilacı verdı

Yorum

İşleniyor...
        X