Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Olumlu Düşünme Üzerine Kitaplar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Olumlu Düşünme Üzerine Kitaplar

Merhaba bende özellikle olumlu düşünme üzerine vede başka kişisel gelişim kitap adları istiyorum

Yokmu yahu fikri olanTavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum

Yorum

Çok teşekkür ederimBaşka???

Yorum

Yokmu yaw önerisi olan???

Yorum

Bazı bildiğim kitaplar var ancak akşam işten dönünce bilgi verebilirim.

Yorum

Süpersin maviyeşil.Ayrıca senin sıkı bir takipçinim

Yorum

10 Adımda Karakter Analizi -MİRİAM N. VOLLİTARE

Kitap İçeriği:

İnsanları nasıl bilirsiniz? kendiniz gibi mi?
              Sevgilinizle, eşinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla, işvereninizle ilişkilerinizi düşünün… Her şey yolunda gibi görünürken içinizden bir ses aslında hiç de öyle olmadığını söyler. Oysa somut bir neden bulamazsınız. Birkaç yıldır birlikte olduğunuz sevgilinizle evlilik arifesindesiniz; lakin kararınızın doğruluğundan şüphelisiniz. Yoksa onu yeteri kadar tanımıyor musunuz? Çok çalışıyorsunuz, işyerinizde terfi bekliyorsunuz; lakin patronunuzun tavrı ters giden bir şeyler olduğunu düşündürüyor. Yoksa kendinizi yeteri kadar gösteremiyor musunuz?

Mutlaka okumanı tavsiye ederim.

Sevgiler..
              Düşlemek bilmekten daha önemlidir.

Yorum

Teşekkür ederimmmm

Yorum

tavuk suyuna çorba serileri de güzel ve gülse birsel esprili yazıyo

Yorum

..Mümin Sekman kitapları...
                    yarın çok geç olabilir...

Yorum

Yeni aldığım kitaplardan sana yararlı olabilecekleri bir listeleyeyim. Bunları kitapyurdundan edindim. Fiyatlar hayli hesaplı. Ankara'daki kitapçılardan almaktan daha hesaplı geldi.

- Sinir Yolu Terapisi Adım Adım Tepki Kontrolü, Arkadaş Yayınevi

- Hatalı alanlarınız , Profil yayıncılık

- Duygusal Mükemmellik , Kendi kendine ustalaşma kursu , Alfa Yayınevi

- Ruh Sağlığınız İçin AKILCI DÜŞÜNME , HYB Yayıncılık

- Akılcı Yaşam Kılavuzu, HYB Yayıncılık

- Özgüven , Arkadaş Yayınevi

- Kendin Yardım Et Kendine Bunu Başkasından Bekleme, Arıtan Yayınevi

-Sakin Olun Öfkenizi Denetim Altında Tutun , HYB Yayıncılık

Bu kitaplar olumlu düşünce yolunda yardımcı olabilir. Olumlu düşünce tabii çok genel bir tanım . Sadece bir kitap ile halledilecek bir şey değil.

Bu kitaplar haricinde , sana , eğer istersen kendi kendine sistematik bir şekilde , daha derin bir boyutta yardımcı olabilecek kitaplar da var. Bunlar bilişsel terapi tabanlıdır.

- Evinizdeki Terapist, Altın Kitapları

- İyi Hissetmek, Psikonet Yayınevi

Yorum

olumlu dusunce uzerıne sevebılecegın bı kıtap.hatta şu anda onu okuyorum.sanırım sadece netten bulabılırsın.ama sıddetle tavsıye ederım bu konuyla ılgılenıyosan bunu okumalısın..
                        BILINÇALTININ GÜCÜ Joseph murphy

Yorum

maviyeşil,

yazdığın listeden ilk kitabı ve sonuncusunu okudun mu ? isimlerini yazmak zor geldi..: )
                          nasıl bir anlatım var..işe yaradı mı ?

Yorum

Kitapları yeni aldım dp Öğrendikçe paylaşırım kendi günlüğümde , bugün kısaca bir göz attım sadece ama beğendim . Öfke yönetimi öğrenmeye de ihtiyacım var ve terapi görme imkanım yok şu an maalesef, bu yüzden de kendi başıma gidebileceğim kadar gideceğim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil
                              Kitapları yeni aldım dp Öğrendikçe paylaşırım kendi günlüğümde , bugün kısaca bir göz attım sadece ama beğendim . Öfke yönetimi öğrenmeye de ihtiyacım var ve terapi görme imkanım yok şu an maalesef, bu yüzden de kendi başıma gidebileceğim kadar gideceğim.
                              Evet aynen öyle bende terapi göremiyorum fakat kitaplarla idare etmeye çalışıyorum.

İyi hissetmek kitabını bende merak ettim çünkü bir terapi sitesinde tavsiye ediliyordu.

Fakat Evinizdeki terapist kitabı bende mevcut.Yarısına kadar okudum fakat uygulamakta zorluk çekiyorum, aslıda tavsiyeleri o kadar basit ve kolayki daha mucizevi birşeyler bekliyordum.

Ben okuduğum bu tür kitaplarda nedense umduğumu bulamıyorum.. :?

Yine de merak ediyorum, belki daha iyisi vardır diye.. :roll:

Yorum

İşleniyor...
                              X