Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Medyanın son saçmalığı..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Medyanın son saçmalığı..

"Yabancı Gelin diye saçma sapan bir program çıkmış..İyice saçmaladılar..Siz ne düşünüyorsunuz TV de olup bitenler hakkında..?
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

ne yapacaklarını şaşırdılar. yönetmenler konu bulamıyorlar
    çünkü. eski türk filmleri amatörce de olsa. en azından filmlerin adı anlamlıydı yaşanmış olayları konu alıyorlardı...

Yorum

korkmayın Türk kızları evde kalmaz :lol: :lol:
      :P
      şaka bi yana
      o programın reklamını görünce
      ruslar muslar
      aklıma başka şeyler geldi

bu kadarda olmaz artık dedim...
      &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Benim de aklıma aynı şey geldi tutkucu..Medya daha yararlı şeyler için kullanılmalı..Yapıcı şeyler için yıkıcı değil...Bu gidişle saçma şeyler normalleştirilerek Türk ahlak yapısı alt üst oalcak yakında..

Yorum

Programı bilmiyorum ama eğer Ruslar varsa bence bir yönden iyi olabilir. Sürekli Rus kızlarından bahsediliyor bizde bunlar insan değil mi diyoruz. Bir bakalım gerçekten söylenenler bir hayalden ibaret mi yoksa gerçek mi?

Yorum

programın akıbetini söylüyeyim size;
            herkez vuaaa rus kızları hadi izleyelim,
            evli erkekler eşleri mutfaktayken kanal değiştirmeler falan
            ardından bayanlardan gelen aşırı tepkiler üzerine
            yayın iptal :lol:
            &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

Böyle bir yarışmanın ya da buna benzer yarışmaların ne amacı olabilir ki önce bunu açıklamaları gerekir..Mesela bugün program için sunucu şunu söyledi:"Yarışmada erkek yarışmacılarımızın anneleri de oalcak..Burada amaç çiftleri evlendirmek değil..Biz burada aşkı yansıtmayı amaçlıyoruz..Aşık olmayadabilirler ama umarım olurlar..Gezsinler tozsunlar, yemeğe çıksınlar el ele dolaşsınlar vs Amaç duygusal paylaşımlardır"

Şimdi bu cümlenin mantığına bir bakalım: Bu insanlar gezsinler tozsunlar evlenmesinler ama yarışmada erkek anneleri de bulunsun..Hadi bunu geçtim aşk, ilişki vs bunlar özel şeylerdir adı üstünde özel hayattır..Düşünsenize iki kişi aşık olacakmış, el ele dolaşacakmış arkalarında kameraman onları çekiyor Neyse bunu da geçtim bu tür bir yarışma sırf reyting amaçlı, yararsız ve saçmadır..

Yorum

Reyting uğruna herşey yapılıyo ama bu yarışamlara katılan ailelere ne denir :lol:

Yorum

neden rus?

çünkü adamlar biliyo türkiye de ne izlenir,ne izlenmez...

bakın görün reyting rekoru kıracak..

bizim insanımız meraklı böyle şeylere...ee işin içinde bide rus olunca,,haydi türk erkekleri ekran başınaaaaaaaaaaaaaaa :idea:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kelebek_etkisi
                    Reyting uğruna herşey yapılıyo ama bu yarışamlara katılan ailelere ne denir :lol:
                    İşte ben de onun adını koyamıyorum

Yorum

bizim insanımız meraklı böyle şeylere...ee işin içinde bide rus olunca,,haydi türk erkekleri ekran başınaaaaaaaaaaaaaaa Idea
                      Şahsen izlemeyi düşünmüyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt
                        Orjinal yazı sahibi: kelebek_etkisi
                        İşte ben de onun adını koyamıyorum
                        demekki herkesin hayalinde bir gün tv ye çıkabilmek yatıyo ünlü olmak misal semra kaynana nerden nereye :lol: :lol:

Yorum

bize ne ya başka kanal açarız

Yorum

rtükün başında şaibeli bi başkan.tvlerin başında yayıncılık eğitimi almamış yetkililer oldukça böyle saçmalıklar furyası devam eder.daha öncede ticarethane demiştim tvler için.tvnin asli görevi kamu hizmeti vermek sayılır.buda insanları bilgilendirici,eğitici programlarla olur.sanki halkı tvler yönetiyor,halkın asıl sevdiği yapımların yakınından bile geçmez şimdiki programlar.tv de çıkan yorumcular yalancı. :!: :!: neymiş halk bunu istiyormuş ,saçmalığın daniskası bunlar :!: :!:
                            Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu
                              programın akıbetini söylüyeyim size;
                              herkez vuaaa rus kızları hadi izleyelim,
                              evli erkekler eşleri mutfaktayken kanal değiştirmeler falan
                              ardından bayanlardan gelen aşırı tepkiler üzerine
                              yayın iptal :lol:
                              Bu yorum üzerine "Flaş faş flaş program üzerine boşanmalar arttı!" gibi bir haber başlığı geldi aklıma

Yorum

İşleniyor...
                              X