Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Diziler, diziler ah o eski diziler...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Diziler, diziler ah o eski diziler...

Süper Baba, Bizimkiler, Üvey Baba, Bücür Cadı, Ruhsar, Çılgın Bediş, Besleme ....
    Her şey güzel olacak...

evet haklısın eski diziiler başka güzeldi. ..
    küçük besleme , baba evi , böylemi olacaktı. ? , şimdilik aklıma gelenler bunlar ... :d

Yorum

Sevimli kahramanları, tom ve jerry i casperi bile aşırı özledim şu an doğru düzgün çizgi film bile yok bi calilou var herhalde
      Her şey güzel olacak...

Yorum

evet mahallenin muhtarları ve bizimkiler bir efsaneydi..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: akineton View Post
          evet mahallenin muhtarları ve bizimkiler bir efsaneydi..

Bizimkiler gerçekten evsane.birde çok eskiden perihan abla vardı o dizi benim favorim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tükenmez
            Mahallenin Muhtarları :RpS_biggrin: Müzevir Müzeyyen

Bizimkiler de Baykuş Cemil.. :78: en çok onu seviyordum..
            Bak o diziyi unutmuşum Baykuş Cemil' i ben de çok severdim karısından nasıl da korkardı, karısının adı neydi? Mahallenin Muhtarları' nda annem annemi severdim. : )
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Sevim Hanım.. Terziydi kendisi, diktiği elbiseleri Cemil in üzerinde prova yapardı. :RpS_laugh:
              Evet Cemilin üzerinde provar yapardı sen çok iyi hatırlıyorsun ince ayrıntıları hatırlamak insanı gülümsetiyor. : ) Bir de katil vardı arabayı apartmanın önüne park ederken iki tane varili devirirdi.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

Üvey Baba dizisinde Halil Güneşli vardı onun sesi hala kulaklarımda...
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Yılan hikayesi de benim şuana kadar izlediğim en güzel dizi olarak raflardaki yerini almıştır 3 kere baştan sona izledim bugüne kadar.Yine koysalar yine izlerim bıkmadan usanmadan

Yorum

Bana sadece iş arkadaşlarım memoli der.. :RpS_lol: çok komik,,
                    Aynen.Ne güzel diziydi ya.Şuan piyasada bir sürü taklidi var Arka sokaklar,Behzat Ç. , Karakol. Hiçbirisi de Yılan Hikayesinin tadını vermiyor ama.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
                      Evet Cemilin üzerinde provar yapardı sen çok iyi hatırlıyorsun ince ayrıntıları hatırlamak insanı gülümsetiyor. : ) Bir de katil vardı arabayı apartmanın önüne park ederken iki tane varili devirirdi.
                      ben ayla hanımla sabri beyin diyaloglarını çok severdim. "kedi babası"

bir de rutkay aziz dahil olmuştu diziye. ayla hanım iyi yazıyordu
                      Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

anne kuzusu vardı bebekliğimin dizisi hatta 3 4 yaşındaydım
                        "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

perihan ablayı hatırlayan var mı

yeni bölümünün olduğu akşamlardan birinde traktör römorkundan düşmüştüm, kolum çıkmıştı.

kolum sargılı izliyordum

bu yüzden hiç unutmuyorum o diziyi
                          Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: XxXaspasiaXxX View Post
                            anne kuzusu vardı bebekliğimin dizisi hatta 3 4 yaşındaydım
                            Evet yaa ama dizinin ismi ana kuzusuydu, kısa boylu hafif tombiş bir adamla perihan savaşın başrolde oynadığı bir diziydi. Ana kuzusu perihan savaşı ne zaman arabayla biryere bırakacak olsa araba bozulurdu. Hıh bu da yeni aklıma geldi anne rolünde de Ayşen Gruda vardı. Çok sevdiğim dizilerden biriydi.
                            Bir de Ayşecik dizisi vardı, tin tin tinimini hanım seni seviyor canım. Ayşeciğin haminnesi vardı.
                            ruhsuz_birisi yılan hikayesini de çok severdim oradaki erkan ağayı gülsüm hanımı veee kürşatıııı çok çok severdim memoliyi fazla sevmezdim zeynoyu severdim ama.
                            Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
                              ben ayla hanımla sabri beyin diyaloglarını çok severdim. "kedi babası"

bir de rutkay aziz dahil olmuştu diziye. ayla hanım iyi yazıyordu
                              Rutkay Aziz de karizmatik biri yazılmayacak gibi değil. Ayla Hanım şu an öyle bir geçerki zamanda oynuyor ne kadar yaşlanmış değil mi
                              Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                              X