Duyuru

Collapse
No announcement yet.

..iyi mal,çok para mı...kötü mal, az para mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Benim moda danışmanım kızkardeşim o herzaman kaliteyi ucuza bulur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emirsen

....peki..kalite demek sizce marka demek mi?
      yarın çok geç olabilir...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iloya
        Orjinal yazı sahibi: emirsen

....peki..kalite demek sizce marka demek mi?
        iloya tabiki kalite marka değil... bu akşam optimuma git beni anlayacaksın. senin kafan karışmış anlaşılan
        forumda anlayamazsın
        gidip araştırcan... 80 / 35 iyi bir oran...
        bunn gbileri buldunmu kaçırmıcan...
        rusyadan kar bot - ayakkabısı aldık.. okey isimli ünlü bi market zincirleri var adamların. bizim carrefour gibi... 1100 rublelik ayakkabı 700 e düşmüş. 1 TL : 22 ruble. ayakkabı 50 TL ye geldi.. indirimden süper ayakkabı aldık. süper bişi set lastik dışı. ayaklarımda şuan. ptesiden beri ayaklarım donuyor idi. şimdi ayaklarım hamam gibi... yün çorapda giydim, süper bi ayakkabı almışız... arkadaşda aldı... karda sibiryaya kadar yürürüz diyoruz ))
        sakince alacağın şeyleri incele iloyacım
        istanbula gelince görüşrüz...

adanaya gelmiştim. keşke alper_01 arkadaşı tanısa idim...

Yorum

Kalite marka demek değil tabii ki de fakatbazı markalar vardır kalitesinden şüphe etmezsiniz. Alırsınız ve yıllarca giyersiniz. Bazı iyi bilinen markalara da pek yanaşmazsınız daha önce aldığınız ürünlerinden memnun kalmamışsınızdır. Ünlü firmaların outletlerinde hesaplı ve kaliteli ürünler bulma şansın yüksek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turkucu
            beni biliyorsun ben kasiyere dikkat ediyorum :P

ben hem kaliteli hemde markalı ve de hemde ekonomik olanı bulmaya çalışıyorum
            nerde indirim ben ordayım
            ama kalite benim için öncelik

...hem ucuz..hem marka...ikisi birarada pek mümkün gözükmüyor bana...nerelerde buluyorsunuz?
            ...dün mavi'ye baktım 80 liralık kazak 35 liraya düşmüş..bukadar indirim nasıl oluyor?..80 iken alanlara ayıp olmuyor mu? :lol:
            geçen mudoda kaşe montun fiyatına baktım
            380 den 190 a inmiş.
            markalı firmalar çok kazıklıyor.
            &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

...yarın gidicem inşallah bakmaya...fiyatları nerde ne var size yazarım..

Yorum

elbise dolabım ağzına kadar dolu değildir.bana yetecek kadar alırım ve her zaman kaliteli olmasına dikkat ederim
                kaliteli olmasıda çok para harcamak değildir.ancak markasız mallardada kalite aramak biraz güç oluyor

Yorum

Re: ..iyi mal,çok para mı...kötü mal, az para mı?

Orjinal yazı sahibi: Clipper
                  Kışlık elbiseleri indirilimli almak istiyorsan yaz mevsimini bekleyeceksin. Adidas spor ayakkabıya ayak sağlığı için 145 ytl veririm ama kot pantolon için Lee Cooper veya lives alıp 200 küsür ytl bayılmam. İlla kaliteli birşey alacaksam mavi gibi yerli markaları tercih ederim. En azından milli sermayeye katkıda bulunmuş oluruz. Böylesi daha iyi.

...kış indirimleri başladı..önümüzdeki kış ihtiyacımız olanları alabiliyorsak şimdiden almak iyi fikir gibi geliyor..

Sizin galiba Mavi'nin satis fiyatlarindan haberiniz yok. Levi's ve Lee Cooper ile degil, DKNY ile ayni kategoride Mavi'nin fiyatlari.

Yorum

Herhangi bir markaya takıntılı olmak iyi değil ama belli bir tarzın varsa hoşuna giden şeyide heryerde bulamıyorsun maalesef!

Yorum

çok kalite takılmam ...bu benden kaynaklanıyor olabilir tabiki ...aynı ayakkabıyı ,aynı elbiseyi devamlı giymek istemem ...ucuz alırım ,sıkıldımmı aman bunu çok paraya almıştım ..atamam demem .ne yapayım buda benim ...yanlız kot pantolana acımam veririm ...zaten kaç sene giyiyoruz onu ...

ama bir tane manto yerine o fiyata 2 tane alırım ...çeşit çeşit giyerim ..diye düşünüyorumm...böylelikle ucuzluk için beklemem gerekmez...
                      bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilksen
                        paramın değerini mümkün olan en üst limitte kullanmayı seviyorum..
                        Pek çok arkadaşımızın dediği gibi , ürünlerin kalitesi her ne olursa olsun yılın belli dönemlerinde %70 lere varan indirimlerle satışa sunuluyorlar.. O sıralar alış veriş yapmak mantıklı geliyor bana da..

...istediğimi yaptım..ihtiyaçlarımın çoğunu aldım...hem kaliteli hemde indirimli aldım... ...ucuz ve çok çeşit değil,kaliteli dayanıklı almak daha akıllıca geldi...

Yorum

..

Param yok, Derdim yok

Yorum

İşleniyor...
                          X