Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mi'raç Kandili...

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Mi'raç Kandili...

Herkesin mi'raç kandilini kutluyorum... Herkes için güzelliklere, başarılara ve mutluluklara vesile olmasını diliyorum...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

kandiliniz mubarek olsun.

Yorum

herkesin kandili mübarek olsun, Allah dua kapılarınızı açık etsin
      ÖMÜR, UMUTTAN ÖNCE BİTMELİ...

Yorum

bütün müslüman kardeşlerimin kandilini kutalarım Allah ramazanada kavuşturmayı nasip etsin

Yorum

dua ediyim bari bugün biraz herkes için.
          kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

bende bende hepimizin ruhunun miraca ihtiyacı var...

Yorum

eskiden kandillerde dua etmeye çalışırdım ama şimdi içimden gelmiyo..acaba inacımı ve umudumu kayıp mı ettim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jim morrison View Post
                eskiden kandillerde dua etmeye çalışırdım ama şimdi içimden gelmiyo..acaba inacımı ve umudumu kayıp mı ettim..
                yok yok ...akşama gelir o dua hissi..gündüz moda giremiyor insan...

Yorum

mİRAÇ KANDİLİNİZİ TEBRİK EDER, HAYIRLARA VESİLE OLMASINI ALLAHU TEALADAN NİYAZ EDERİM.

Yorum

Bende herkesin miraç kandilini tebrik ediyorum dostlarım...
                    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır.(Mevlana)

Yorum

miraç geceniz hayırlı olsun

Not: Arkadaşlar kandil kelimesi yerleşmiş kalmış anlıyorum ama ben yine de ısrarla kullanmıyorum. Biliyorsunuz hikayeyi; eskiden hayırlı geceleri duyumak amacı ile camilerde kandil yakarlarmış, kelime ordan kalmış.
                      Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Miraç Kandilinizi tebrik ederim İnşallah hayırlara vesile olur ALLAH sağlığı bozulan psikolojisi bozulan yanlızlık hisseden panik atak olan ilaç kullanmak zorunda kalan v.s her kulunun dua sını kabul etsin....

Yorum

cumleten hepınızın mırac kandılını kutlarım ! Rabbım bugun acılan ellerı dıllerden dokulen duaları kabul etsın ınsallah ♥

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                            cumleten hepınızın mırac kandılını kutlarım ! Rabbım bugun acılan ellerı dıllerden dokulen duaları kabul etsın ınsallah ♥
                            lagrima ekşi sözlüğe üyemisin ?senin nickinde biri varda orda aynı senin gibi.
                            FOREVER ALONE!

Yorum

bir kere daha birisi sormuştu ama değilim.
                              Orjinal yazı sahibi: üstün ezik insan View Post
                              lagrima ekşi sözlüğe üyemisin ?senin nickinde biri varda orda aynı senin gibi.

Yorum

İşleniyor...
                              X