Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bodrumda harıka bı tatil havuz gunes denız kum aaaah)

Yorum

• bekleyiş bu seferde bekleyişle geçiyo.bi gelseler artık özledim:happy:
      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• yeni bir spor programina basladim. turbo jam. cok hareket dolu bir program. ama insan yaparken kitlesel hipnoza girmis gibi oluyor. insanlar deli gibi hareket ettigi icin sende hareket etmek zorunda hissediyorsun kendini

Yorum

• spor yaptım yürüdüm tempolu ölüyorum bütün enerjim bitti ama kiloda verdim artık düzenli hergün yapıcam.kendimi iyi hissediyorum:laughing:

Yorum

• otobuste arka koltuga yayılmıs muzik dinlememenin getirdigi sıkıntı içinde yolculuk halindeydim..yanıma bir kız oturdu ve sizin bakıslarınızdan çok etkilendim tanısabilirmiyiz dedi..ben boyle durumlarda ters cevaplar vermem, ki insanları kırmak isteyecegim en son şeydir..tabi dedim isterseniz sevgilim de olabilirsiniz..öyle mi çok mutlu oldum çığlık atmak istiyorum dedi..işte ilk durakta indik butun gunu eglenerek gecirdik..yarın yine buluscaz, muhtemelen bana evlenme teklif etcek..

Yorum

• whisperr, spor yapmak bana da kendimi cok iyi hissettiriyor. kilo veriyor olman ne guzel
              benim kilo vermem biraz yavas. ama yavas olsun olmasin sonunda kurtulayim da bu kilolardan. hem yavas verilen kilo kolay gelmez di mi?

Yorum

• spora gitmem lazim. ama gozum korktu. ama is basa dusunce gitmek lazim.

Yorum

• copy paste bir gün benim için. Sıradan. Sadece takvimde 21 yazıyor o kadar.
                  Follow the white rabbit

Yorum

• evet evet, simdi baslicam.

Yorum

• kötüyüm..demin sonuçlar açıklandı..

şoktayıma beklediğim gibi hiç değil..

yanı kısacası kötü geçiyo /:
                      "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• 40 dakika body sculpting yaptim topu topu toplam 140 kalori harcamisim. cardio 350 kalori yaktiriyor. bir sure acaba sadece cardio mu yapsam.

Yorum

• Bir paket sigarayı bitirmişim şimdiden. Daha bu işin gecesi var. Sıkıntı hat safada. Evin içinde yatmadığım oda kalmadı.
                          En azından gelecek bir telefonu beklememenin verdiği huzur var. Aramaz! Ölsede aramayacak. Meclisinde karar verdi çünkü.
                          Bu adam tez yoldan terkedilip, kendi halinde acı çekmeye bırakılacak. Ne hali varsa görsün. Sürünsün, acı çeksin yansın cehennemlerde...
                          Aramayacağını bilmem en azından boş yere umud beslememi engelliyor. Hiç yoktan iyidir.
                          Kötünün iyisi.

Ya insan en azından gidiş yoluna puan verirde devam ederdi ilişkiye. Kurtarma sözlüsüne kalkayım dicem ama, o notunu çoktan yazmış defterine.
                          Follow the white rabbit

Yorum

• ohh dedim biraz bugün hamam keyfi yaptım.teyzelerim sağolsun.kese masaj falan 25inden sonrada haymanaya kaplıcaya gidicez.en güzel tatilden bile keyifli.nasıl uykum var şuan.az sonra süper de bi uyku.bugün iyiydi.

Yorum

• bugün bilgisayardan kopamadım.
                              bazı günler forumkolik oluyorum. sanalda çenem açılıyor,işte o günlerden biriydi.

Yorum

• neler yapmadımki....bi sağdan sola uzandım koltuga bi yukardan asagıya bi guneybatı kuzeydogu yonunde uzandımbi karsıki koltuga gectim pcye bi sag tarafıma uzanarak baktım bi sol tarafıma uzanarak baktım oturdum hatta bazen ayaga kalktım evin degisik degisik yerlerine turlar duzenledim ohoooooo anlatmakla bitmicek en iyisi burda kesim zaten bugun aşırı aktiflikten yorulmusum edemiyomn yazayım..

Yorum

İşleniyor...
                                X