Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Günüm kötü geçti ve kafam çok karışık sağlıklı düşünemiyorum.biraz dinlenmem lazım.

Yorum

• Yaktım mangalı, koydum bi büyük rakıyı önüme, yatırdım kendimi rakı ve kavunun içine.
      Ne uğraşcam bu kahpe dünyayla...
      Follow the white rabbit

Yorum

• bi tane ucan halı icat ettim..ucurdum gitti bi ucagın motoruna girdi alev aldı yandı..emeklerim bosa gitti..dava acmayı dusunuyorum..muhtemelen yuklu miktarda tazminat alcam..köşeyi iyice döndüm arkdslar..

Yorum

• Benim ki geçmedi evde otur otur zaman geçmedi, aynı yapacak bir şey yok boş boş oturdum sıkıntıdan, yalnızlıkdan patladım!

Yorum

• çok iyi.. babamı ziyarete gittim 10 sene sonra halamla görüştüm. iyiydi..kan çekiyor işte ne kadar kızsanda...

Yorum

• Polisle tartışarak geçti...: ))) pis polisler
              Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

• naptin polisleri canindan mi bezdirdin?

Yorum

• haha yok ya sınava girdim bugün.:d işte kapıda telefonumu almaya çalıştırlar bende vermedim.zorladılar sonra vermedim.
                  Sonra ben dürüst olmaya çalışmam hata mı? siz sordunuz telefon var mı die bende evet dedim. ve gizleyip size göstermeyebilirdim onu mu yapsaydım dedim. Yok efendim yönetmelik telefonu almalıyız. alamassınız dedim gerekirse sınava girmem ama alamasınız diyince..Sınav saatide geçince dava fian açaarım diyince iş büyümesin die geçiştirdi
                  Fakir bebeğin içemediği sütü, zenginin köpeği içiyorsa; bana adaletten bahsetmeyin !

Yorum

• canin sinava girmek istememis, sen de olayi buyutmussun, allah allah cocuk. O sinav sana lazim degil mi?

Yorum

• çok sıkıcı geçti.ama şu an balkonda yalnızım ve karşı komşumuz sağolsun balkonda bağlama çalıyo.müzisyen kendisi ülke ülke geziyo.öle güzel geldiki bu ezgi tınılar.keşke hergün çalsa.çzlemişim müzik dinlemeyi
                      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• pinekleyerek

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aileia View Post
                          canin sinava girmek istememis, sen de olayi buyutmussun, allah allah cocuk. O sinav sana lazim degil mi?
                          Bu dünyadaki hiç bir sınav bana lazım deil nie giriyorsun deme, bi ton neden var.
                          ama 1.oturumda vermediler telefonumu 2.oturumda sakladım haha.D geliştede telefonumla konuşarak gözleri önünde çıktım ya tatmin ettim kendimi, onları sinir ettiğime dair...Hiç birisi takmamıştır eminim fakat şikayetçi olucam genede görevlerini suistimal ettikleri için.

Yorum

• nedenlerinin olmasi lazim anlamina gelmiyor mu

Ne olacak, o telefonlar kopya icin kullanilmicak mi, haklilar bence. Ama tabi seni tanimalari lazimdi. Anlamsiz abi boyle seyler yapmaz.

Yorum

• Ama ama kuru yanında yaş nie yansınn...Sonra sisltemleri siber saldırılara uğradığında suçlarlar yapanlarıD: dimi aile ben haksızmıyım şimdii

Yorum

• Gün ortasında anafranil aldım uyku bastırdı tembellikten dolayı birkaç azar işittim anafraille olmuyor, cipralex gibisi yok birader.
                                Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                                X