Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaz okulu finallerine hazırlanmya çalıştım tabi sıcakta mümkün olmadı.evin içinde dolanıp durdum.sonra yarım saat falan uyudum.bakkala gidip dondurma cips ve limonata aldım.oh ne güsel=)

Yorum

• berbat, kendimi ev kızı gibi hissediyorum.... yakında örgüye baslicam......

içesim varr hem de piss.... ama para yok :S

Yorum

• bugün iş görüşmesine gittim.beni gercekten beğendiler ama benim içime sinmeyen bir işti çünkü psikolojik bazı problemlerimin dışar vurumunu insanlara yansıtıcam.sadece yarın denemeye gidicem eğer olmazsa devam etmeyeceğim.tek başına calaşabileceğim bir iş lazım bana..öbür günde direksiyon sınavım var..kötü hissetmiyorum cünkü ailem bu konuda baskı yapmıyor.tek düşündüğüm annemi işten cıkarmak.

Yorum

• keşke bir külah dondurma ile mutlu olabilseydik.insan oğlu nankörlüğe doğru gidiyor

Yorum

• Yaz aylarını seviyorum, işyerinde huzurumu bozan şahıs tatile çıkıyor derken o dönüyor ben çıkıyorum, ben dönüyorum o çıkıyor, böylece hiç karşılaşmadan koca bir yazı geçirmiş oluyoruz, bir haftadır çok mutluyum. bu cumartesi tatile gidiyorum yaşasın yaz ayları
            Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

• çok yoruldum bugün ayrıca tatil de sıkmaya basladı okul baslasa artk(

Yorum

• Tüm arkadaşlara gelsin... İçimdeki umutları soğuk, berrak, mavi okyanus suları ile besliyorum...

Follow the white rabbit

Yorum

• güzel şarkı, ama o videodaki gülümseyen adam daha da güzel

Yorum

• şimdi bankaya gidiyorum umarım güzel gecer

Yorum

• şimdi hafta sonu ne yapmayı planladım deniz kıyısında geçirmeyi düşünüyorum .istediğim gibi olur .

Yorum

• tatil için evime gelen anne hazretleri bütün kıyafetlerimi 2 tane çamaşır makinesine sığdırdığı için şuan işe gidemiyorum gülsem mi ağlasam mı bilemedim ki.olsun anneler güzeldir :RpS_wub:

Yorum

• gün daha bitmedi ama çok boş geçiyo bee
                          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• badana var yine...

Yorum

• Gün bitmek üzere hatta haftayı bitirdik oley be Bugün izne çıkıyorum 2 hafta burada olmayacam hem ramazan ın 2 haftasını rahatta geçirmiş olucam . Bugün yoğun geçti izin öncesi iş kalmasın diye fazlasıyla çalıştım ama olsun değdi be

Yorum

• mutsuzum, çok mutsuzum, tokat gibiydi yaptığın hala o tokadın acısını taşıyor kalbim .....

Yorum

İşleniyor...
                                X