Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sinirli, stresli geçiyor. :tinysmile_angry2_t:
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• iyidi kurban olsunlar bana.ben süperim kimse beni üzemez

Yorum

• ders çalışaraka biraz uyuyarak biraz tv falan ...

Yorum

• keşke gezebilceğim arkadaşım olsa keşke keşke keşke

Yorum

• daha sabah (:
            "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• günler birer birer geçiyo.ne bi değişiklik ne bi süpriz.bilindik herşey.yok mu banada şanslı güzel mutlu hayırlı günler.Allahım duy beni:63:
              kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• ya hani aşkı diger sevgilerden ayıran cinselliktir diye bi gorus var..ama beni gormedigi halde bana aşık olan pek çok kız/kadın/bayan/karsıcins vardır..bence bu gorusu savunanlara benim gibi ornekler gosterilmeli..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                  ya hani aşkı diger sevgilerden ayıran cinselliktir diye bi gorus var..ama beni gormedigi halde bana aşık olan pek çok kız/kadın/bayan/karsıcins vardır..bence bu gorusu savunanlara benim gibi ornekler gosterilmeli..
                  aşkı cinsellik mi ayırıyormus diger sevgilerden gülerim buna kitapp boşverr...

boş sevimsiz umutsuz kırgın huzursuz bir gün daha..

Tanrım yardım et..

Yorum

• evde oturup çay sigara içmekten başka bişey yapmadım..

Yorum

• Klimanın sınırlarını zorlamaya karar verdim bugün. Ya o pes edecek, ya da bulunduğum yeri
                      kutuplara çevirecek. Cehennem, bekle beni geliyorum...
                      Follow the white rabbit

Yorum

• gezmeye gidecem. canım sıkılıyor. hata mı yapıyorum diye soruyorum halen kendime. bilmiyorum kafam çok karışık artık düşünmek istemiyorum. hayatın tadını çıkarmam gerek ömür bitiyor.

Yorum

• 2 gündür giremedim foruma... şimdi geldim, biraz buradayım.. herkese merhabalar...
                          Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

• boşşşş...............

Yorum

• Yaklaşık 4.5 saattir oturduğum kolktuktan kalkmadım.
                              Saatin tik takları arasında, yine insan taklidi yapıyorum.
                              İçim acıyor!
                              Follow the white rabbit

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ocp1972 View Post
                                Üzüldüm... Bende kapatmasından korktuğum için arayamıyorum. Öle bekliyorum neyi bekliyorsam artık...
                                hiç arama bence.her defasında acın artıyo.artık aramıyorum.bi kere sesini duydum kapattım o kadar.böylesi daha iyi

Yorum

İşleniyor...
                                X