Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: simge_3026 View Post
    tebrikler sevindim senin adına belli bir neden varmı peki ordan gitmek istemen konusunda
    teşekürler....
    Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

• biraz panik biraz korku,, bu benim hergünkü halim...
      TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

• bu kadar korkunç bir günün ardından temizlik yapıyorum hala sakinim bakalım nereye kadar..

acaba insanlar bilselerdi neler yaşadığımı hala imrenirler bana??
        cennete gidicem çünkü cehennemi burada yaşadım

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mia View Post
          bu kadar korkunç bir günün ardından temizlik yapıyorum hala sakinim bakalım nereye kadar..

acaba insanlar bilselerdi neler yaşadığımı hala imrenirler bana??
          herkes öyle değilmi kimse kimsenin içini bilmiyor ki umarım bir gün gerçekten imrenilecek bir hayatın olur
          BAŞINI G&Ouml;ĞS&Uuml;ME YASLADIĞINDA TEK BİR D&Uuml;ŞMANIM VARDIR; ODA GE&Ccedil;İP GİDEN ZAMAN<br /><br /><div align="center">&Ouml;MR&Uuml;MMM</div>

Yorum

• diğeri gitsin o zaman neden sen kendin gitmen gerektiğini düşünüyorsun ki orada mutluysan ordada şartları iyileştirebilirsin zannımca

Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
            burası artık yetmiyor bana, bir ipte iki canbaz olduk suan, ve ben gitmesi gerekenim, daha iyi şartlar için.
            BAŞINI G&Ouml;ĞS&Uuml;ME YASLADIĞINDA TEK BİR D&Uuml;ŞMANIM VARDIR; ODA GE&Ccedil;İP GİDEN ZAMAN<br /><br /><div align="center">&Ouml;MR&Uuml;MMM</div>

Yorum

• karın ağrısıyla başladı, ardından temizlik ve yorgunlukla devam ediyooo :P
              TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: 19o3_niL View Post
                karın ağrısıyla başladı, ardından temizlik ve yorgunlukla devam ediyooo :P
                düşünüyorum.

Yorum

• bitmek üzere olan bir hayat nasıl geçsin ki, her zaman ki gibi kötü, her günde daha da kötüye gidiyor.
                  Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Neuromancer View Post
                    düşünüyorum.
                    o halde varsın

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: x1980 View Post
                      bitmek üzere olan bir hayat nasıl geçsin ki, her zaman ki gibi kötü, her günde daha da kötüye gidiyor.
                      fikrin değişti umuyorum )

Yorum

• Bilmiyorum.

Yorum

• gün yeni başladı sayılır. Bugün doğum günüm doğum günüme sigara ve alkolle giriyorum. Sıkıntım var mı bilmiyorum ama kendimi nedense yalnız hissetmek istiyorum
                          kimse olmasın istiyorum. Peki ozaman niye buraya yazıyorum. Kısacası yeni yaşımdan ne bekliyorum onu dahi bilmiyorum.

Bu kadar biilinmezler çözülebilir mi ?

Yorum

• çok fazla uyumuşum bugün..güne öğle vakti başladım ama iyi geldi.beynim dinlenmiş,kafam yerine gelmiş.
                            Bu hafta stresli geçmişti..kendi kendime zulmetttim resmen...
                            evde oyalandım,yarınki programı ipptal ettim..dün planladığım bugün yapacaklarımı yapmadım..zaten plan yapmak ama uygulamamakta üstüme yoktur...neyse işte bişeyler bişeyler..
                            akşamda yürüyüş yaptım .sabah kalkamıyorum barı akşam yürüyeyim dedim..zayıflasam iyi olacak..
                            biraz kitap okuycam ..sonrada yatarım ..
                            gün biter,yeni gün gelir..ömür varsa bu böyleee devam eder..

Yorum

• çok kararsızım ya.ismek kurslarına yazılsammı ben karar verene kadar bütün branşlar dolabilir.
                              hem istiyorum hemde başıma stres yaratıcağımdan korkuyorum. naapsam?

Yorum

• Git Ada, Kumral Ada, : ) İsmek İstanbul Meslek Edindirme Kursları oluyor herhalde. Bizdeki versiyonu Komek, Konya M.E.K. : ) Kursa doğru düzgün devam etmedim ama sertifika sınavı için aradılar gittim sınava girdim sertifikamı aldım. MEB'den onaylı bilgisayar sertifikam var KPSS'de işime yarayacak.
                                Her şey güzel olacak...

Yorum

İşleniyor...
                                X