Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: fulia
    midem bulanıyor :RpS_crying:
    yaw kardeim bigünde seni saglam görmedik günün mide bulantısı ilemi geçti hah haha
    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

• günüm iyiydi iyi en iyi olana kadar devam

Yorum

• bu günün çoğu dışarı çıkıp gelsemde pc başında geçti sanırım.birazdan çocuklar gelir onlar kaldırırlar nasılsa...

Yorum

• labirentte gibiyim..birtürlü çıkamadım yolumu bulup..
          bu ara herşey tersine gidiyor .vardır bir hayır diyorum ama canım da sıkkın..

günüm birtürlü geçmiycek gibi.

Yorum

• mevacım canım senin için napabilirim.?güzel bir müzik aç kendine ,kahveni al sevdiğin bir filmi yeniden izle ,yada kitap bana iyi gelir.varsa bir dostun ounla dışarı çıkın .

Yorum

• 2 gündür kendimle barışıktım. Aslında 28 yıldır kendi kendimi zincire vurduğumu, zindanlarda adeta eziyete maruz bıraktığımı düşünüyordum. İnsan yalnızca kendi kendisini düzeltir ve değiştirir diye kendimi avutuyordum. Son iki günüm rahat geçti kendimi özgür bıraktım zincirleri kırıp kendimi serbest bırakmayı düşünüyorken, bu gün bir iş görüşmesine gittim. Giderken engel olamadığım bazı duygular tekrar depreşip bana senden bi cacık olmaz hep başarısızsın hangi işe el attında altından kalka bildin diye sesler geldi. Sonra yine ezik umutsuz karamsar yalnız halime büründüm zincirleri tekrar taktım ve kapıyı kilit vurdum. İş görüşmesine girmeden eve döndüm evdeyim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                mevacım canım senin için napabilirim.?güzel bir müzik aç kendine ,kahveni al sevdiğin bir filmi yeniden izle ,yada kitap bana iyi gelir.varsa bir dostun ounla dışarı çıkın .
                canım benim...şuraya iki kelime yazmış olman en büyük şey.sağol..bu aralar cidden çok sıkkınım.heryönden ..bu da geçer.inşallah.
                allah hayatı paylaşıcak kıymet bilen birini versin..öfff ya..herşeyle tekbaşına mücadele bıktım.
                ne dertliymişim..bir doun bin ah işit oldu..:)

Yorum

• bugünümde çok güzel geçti ben artık kırdım zincirledi toparladım bitti artık kuruldum ben ya bitti dışarıya gayet rahar çıkabliyorum geziyorum eğleniyorum oh be dünya varmış derlerde ianmazdım bana bi alkış :RpS_flapper:
                  Derdimi dinledim,Derdimden iğrendim.....Onun derdini gördüm,Derdime imrendim...Düne, Bugüne, Yarına HAMD OLSUN!!!!!!!

Yorum

dışarıdan yeni geldik dondum çok soğuktu üşüdüm :RpS_crying: bi de üstüne kaza yaptık bütün gece uyumamam gerekiyormuşmuş kafamı çarptığım içinmiş :RpS_crying:
                    İyi işte. Mantarları getirirsin.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: arzuş View Post
                      bugünümde çok güzel geçti ben artık kırdım zincirledi toparladım bitti artık kuruldum ben ya bitti dışarıya gayet rahar çıkabliyorum geziyorum eğleniyorum oh be dünya varmış derlerde ianmazdım bana bi alkış :RpS_flapper:
                      Tebrikler. Olurda eski günlerini özlersen yadımcı olurum.

Yorum

kendin gidip alırsın artık mantarlarını,uğraştırma beni şimdi
                        Yarın eski bir arkadaşı görücem. Dönemem boludan. Mantarın boluda etiştiğini nerden biliyorsun?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
                          2 gündür kendimle barışıktım. Aslında 28 yıldır kendi kendimi zincire vurduğumu, zindanlarda adeta eziyete maruz bıraktığımı düşünüyordum. İnsan yalnızca kendi kendisini düzeltir ve değiştirir diye kendimi avutuyordum. Son iki günüm rahat geçti kendimi özgür bıraktım zincirleri kırıp kendimi serbest bırakmayı düşünüyorken, bu gün bir iş görüşmesine gittim. Giderken engel olamadığım bazı duygular tekrar depreşip bana senden bi cacık olmaz hep başarısızsın hangi işe el attında altından kalka bildin diye sesler geldi. Sonra yine ezik umutsuz karamsar yalnız halime büründüm zincirleri tekrar taktım ve kapıyı kilit vurdum. İş görüşmesine girmeden eve döndüm evdeyim.
                          kardeşim yanlış yoldasın hala karamsarlık umutsuzluk nedir ya umut sensin karamsar sensın kral sensın işe girersen böyle sacma sapan düşüncelerden kurtulacaksın bence biran önce işine gir paranı kazan kafanda düzelir ruhunda düzelir ama umutsuzluktan bahsetme insan karamsar oldukça dibin dibi yoktur derlerde ya en dibe vurursun kimseninde umrunda olmaz ha yalan olursun senın güçsüz oldugunu gören insan gözlerinde dahada küçülürsün değerli olman icin SES çıkartacaksın dostum.. kafanı yaşı kafanı

Yorum

• gün öyle yada böyle geciyor onu boşverınde bugün allah için ne yaptınız birazda ondan bahsedın.tabı kaç kişi bahseder merak edıyorum
                            AKLIMIN ODALARINDA MUHEBBETE MAHKUM PRANGALI DÜŞÜNCELERİM VAR........

Yorum

• ne yanı kız arkadaslarla gezmek veya su kafe benım su kafe senın gıbısınden seyler söylenınce gösterış olmuyorda allah yolunda seyler yapmakmı gösterış oluyor ? ozaman namazıda gızlı kıl,orucuda gizli tut onlarda allah için yapılan seyler haksızmıyım ? iyi araştır öyle konus

Yorum

• yok kavga cıkmaz,dövseler sesımı cıkarmam ben )

Yorum

İşleniyor...
                                X