Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Tiyatro kulubünden hep korkarıdm. Hiç gidemezdim beni dışlayacaklar almayacaklar falan. Bir gün bir afiş gördüm nasıl oldu anlamadım aradım. Yeni bir klüpmüş gittik arkadaşla, ama çekiniyordum çok. Birden nasıl oldu anlamadım başrolü ben kaptım. Tek yaptıuğım şey kendimi serbest bırakmaktı. içimde bni durduran şeyi durdurmaktı. Bunu sizde yapabilirsiniz
    Gülen Gözlerimin, ağlayan göz bebeği; Böşram ...

Yorum

ya o çekingen korkan insanlar kendilerini hissettikleri gibi karşılarındaki de öle düşünüyo sanıyo ama insanlar farklı algılar havalı uyumsuz kendini bişi sanıyo derler.ben de çekineyim utanayım heyecanlanayım çok hoşuma gider.ruh varki bunları hissediyo insanlar.ne güzel ya yaşamak bu zaten.en güzelini yapmışsın insanlar sizi farklı algılıyo siz kendinizi farklı.bi insan kendisine gözüne yaklaştırdığı bi sayfa yazıya bakıyo gibi bakarmış.hani çok yakına getirince okuyamazsınya öyle.yaşaya yaşaya korku bile kalmaz yeterkş gerş çekilmeyin atılın bişilere ve sonunu bekleyin.çok şey katıyo o zaman tiyatro falan.ben de okulda tiyatro kulübündeydim.eskiler yenileri dışlıyodu.ama hoca yıl sonunda herkesin önünde beni onure etti sevdiğini kapının her zaman açık olduğunu söyledi.kaçmak yerine kalmak çok şey öğretiyo zor bile olsa bulunduğumuz konum
      Orjinal yazı sahibi: ataraksiya View Post
      Tiyatro kulubünden hep korkarıdm. Hiç gidemezdim beni dışlayacaklar almayacaklar falan. Bir gün bir afiş gördüm nasıl oldu anlamadım aradım. Yeni bir klüpmüş gittik arkadaşla, ama çekiniyordum çok. Birden nasıl oldu anlamadım başrolü ben kaptım. Tek yaptıuğım şey kendimi serbest bırakmaktı. içimde bni durduran şeyi durdurmaktı. Bunu sizde yapabilirsiniz
      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
        ya o çekingen korkan insanlar kendilerini hissettikleri gibi karşılarındaki de öle düşünüyo sanıyo ama insanlar farklı algılar havalı uyumsuz kendini bişi sanıyo derler.ben de çekineyim utanayım heyecanlanayım çok hoşuma gider.ruh varki bunları hissediyo insanlar.ne güzel ya yaşamak bu zaten.en güzelini yapmışsın insanlar sizi farklı algılıyo siz kendinizi farklı.bi insan kendisine gözüne yaklaştırdığı bi sayfa yazıya bakıyo gibi bakarmış.hani çok yakına getirince okuyamazsınya öyle.yaşaya yaşaya korku bile kalmaz yeterkş gerş çekilmeyin atılın bişilere ve sonunu bekleyin.çok şey katıyo o zaman tiyatro falan.ben de okulda tiyatro kulübündeydim.eskiler yenileri dışlıyodu.ama hoca yıl sonunda herkesin önünde beni onure etti sevdiğini kapının her zaman açık olduğunu söyledi.kaçmak yerine kalmak çok şey öğretiyo zor bile olsa bulunduğumuz konum
        Eklemek istiyorum bunlara tabi eğer bütünlüğü bozmazsam
        Birde şu var; sahnede bir adamı görürsün ya dersen adama bak sahneye kadar yükselmiş helal olsun keşke bende yapsam! ama yapamam...
        Bende öyleydim ama muğla üniv.de sinema kulübü başkanıyla tanıştım, derken afişleri ben asmaya başladım, sonra zaman geçti bir de bir baktım filmlerden önce hoşgeldiniz konuşmasını ben yapıyorum. Sahnedeyken seyirci olmayı düşündüm, seyirciler arasından benim yerimde olmak isteyinleri ve eğer bir yerlerden başlamazlarsa hiç benim olduğum yerde olamayacaklarını ...

Yorum

:laughing::113:doğru.zaman varken denemeli başlamalı
          Orjinal yazı sahibi: ataraksiya View Post
          Eklemek istiyorum bunlara tabi eğer bütünlüğü bozmazsam
          Birde şu var; sahnede bir adamı görürsün ya dersen adama bak sahneye kadar yükselmiş helal olsun keşke bende yapsam! ama yapamam...
          Bende öyleydim ama muğla üniv.de sinema kulübü başkanıyla tanıştım, derken afişleri ben asmaya başladım, sonra zaman geçti bir de bir baktım filmlerden önce hoşgeldiniz konuşmasını ben yapıyorum. Sahnedeyken seyirci olmayı düşündüm, seyirciler arasından benim yerimde olmak isteyinleri ve eğer bir yerlerden başlamazlarsa hiç benim olduğum yerde olamayacaklarını ...

Yorum

eğer yaşın geçerse hiç yapamazsın! yani 35'inde tiyatro kulübüne falan biraz zor gidersin ama 20'inde falan çok kolay gidersin. Hayat senin hadi git yaşa!

Yorum

ben o dediklerini yaşadım üni. de benim iş bulmam lazım sonra da zevkli hobiler edinirim paramla.çevrem genişler gerçek aşkı da yaşarım belki evlenirim.kocam çalışır ben çalışırım.benim param benim olur.onunparasıyla da gezer tozarız.:laughing:ben artık bunları yaşamayı istiyorum.önce sağlam bi iş tabiki.zaten param olunca bi ton kurs hobi vs eğlencek çok şey buluyorum da.işte geçici.kafa dengi birileri olcak işin eşin olcak ki kaygısız yaşa eğlen gez toz.yoksa rahat edemiyosun

Yorum

vala ne olsun film falan izledim, bol bol yemek yedim, sacmasapan tartısmalarda bulunarak stres attım vb. şeyler işte..

bi de aşkıma onu çok sevdiğimi söyledim..umarım burayı okuyodur..canım benim..

Yorum

piknik yorucuydu...

Yorum

dalgalı geçti günüm.
                    hislerim gibi.
                    ne oynak duygularım var yaa
                    anlamadım gitti
                    Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
                      evet , kitabın forum içersindeki gizli aşk'ı kim acebaa :39:
                      o benim aylardır aşkım..forumda yok..olsa da bi fake hesapla uye olmustur..bitanem harika biri..

Yorum

spor yaptım.bi iki kendimle alkalı şey yaptım.sonra akşam 8:30gibi uyuyayım da uyku düzenim artık olsun bende erken yatayım erken kalkayım dedim.insanlarda biyolojik saat oluyomuşya mesela 6 da kalkcam dermiş kalkarmış:laughing:benim biyolojik saatim bozulmuş ya 6 da kalkcam dedim gece 3 te az önce kalktım.çok mutsuzum o yüzden.zorladım kendimi erken uyuyayım die yine gece uyandım:tinysmile_hmm_t2:bari 5:30 da falan uyansaydım

Yorum

:tinysmile_cry_t3:bugün berbat bi gün.hava da soğuk hiç yaz gibi diil.bugün ii diilim.bi film izliyorum oda berbat çok kötü çok gerçekçi iç karartıcı.:18:bu gün anksiyete tavan.spor yapmam lazım ama bi kendime gelemedim.

Yorum

Cem adrian dinlemekle geçmekte

Yorum

küfür etmekle geçiyor

Yorum

nedense başıma ağrı girdi bühüüüüü baş ağrılı geçiyor

Yorum

İşleniyor...
                                X