Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
    demirci
    tutturamadım ama köprübaşında da görev yaptım kısa bi süre manisayı da eski memleketlerime ekledim yani bitek baraj güzeldi o da uzaktı onun haricinde yaşanacak yer değildi

Yorum

• hemşerimi görmüş kdrsevindim köprübaşı yakın sayılır buraya baraj manzarası hoş, zaten buralar özellikle gelinecek yerler gecerken uğradım diyemiyosun
      Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

hemşerimi görmüş kdrsevindim köprübaşı yakın sayılır buraya baraj manzarası hoş, zaten buralar özellikle gelinecek yerler gecerken uğradım diyemiyosun
        o barajdan okadar büyük sazan balıgı çıkacagı aklıma gelmezdi hiç.ama balığını yiyemeden taşındım ordan.yolu çok yorucuydu.insanları çok iyiler ama böyle insanlar yaşıyomu hala diyosun doğallıklarını hiç kaybetmemiş saf temiz kalpli insanlar.turgutluda da demirciden hastalarım vardı çok severdim onları

Yorum

• Gercekten öyle, çileklerinden yedinizmi baharda ilçenin sınırlarına girince buram buram cilek kokar orası, burasıda kiraz

Yorum

Gercekten öyle, çileklerinden yedinizmi baharda ilçenin sınırlarına girince buram buram cilek kokar orası, burasıda kiraz
            aah çilekleri ve kirazlar onlar harikaydı .bi de salihli kirazı hani sırf çilek ve kiraz yemek için gelinir oraya

Yorum

• ben susayım en iyisi : ))) dün balık bugün cilek kiraz : ))

Yorum

• bugünkü daha zalimceydi kabul ) sana baharda kargoyla göndereceğim söz )

Yorum

• Deniz börülcesimi ) Nerden bulayım ben onu dağların arasında ) çilek te anlaşalım kiraz ve cilek )

Yorum

• iyi siz yeyin
                    ben yine bezelye yicem:tinysmile_fatgrin_t

Yorum

• Bir tür diyetmi bu Nur deniz iyi geceler: )

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fulia
                        tamam ben sana gönderirim deniz börülcesini mevsimi gelince kiraz ve çilekte anlaştık
                        Anlaştık : )

Yorum

• bezelyenin mevsimi değil:)ıspanak ,lahana ,brokoli,karnıbahar ,pırasa zamanı..

Yorum

• Brokoliyi yemek için bütçede düzenleme yapmak lazım : )))

Yorum

• bende hipotrioidim ama yiyorum.genelde psikolojik rahatsızlıkların triodle alakası var.bize yasak olan lahana sanıyorum.aslında benim tirod bezlerim alındı.ömür boyu ilaç kullanıyorum.

Yorum

Bir tür diyetmi bu Nur deniz iyi geceler: )
                                iyi geceler yasi
                                umarım bu veda cumlesi degıldı cunku bu gece erken cıkmıyorum:1:

Yorum

İşleniyor...
                                X