Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

:RpS_blushing:tepkisiz kalamıyorum etkileniyorum sevdiklerim acı çekince.ölmek istediğim günlerden biri daha.ölsem bile sıkıntım yok olmaz sanki.bu duygu beni farklılaştırıyo.aynı görünmek istedikçe gözlerimdeki hüzün gizlenmiyo.saçlarımı bi perde gibi yüzüme örtüyorum bende.kimse mutsuz bi insan görmesin.aynada hüznümü görmiyeyim.bugün ii diilim.boş geçmiyo günüm ama ii diilim.anksiyete lanet olsun ikimizede.doktor istiyorum ilaç istiyorum.beynimi değiştirsinler istiyorum.
    kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

wispi butun durumları bildigim gibi bu durumu da biliyorum..annenin acısı geçer..bu ruh halin de geçer..ama şimdi üzülcen..yapcak bişi yok..uzulmenin suresi umarım kısa olur..

Yorum

:sad::RpS_crying:
        Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
        wispi butun durumları bildigim gibi bu durumu da biliyorum..annenin acısı geçer..bu ruh halin de geçer..ama şimdi üzülcen..yapcak bişi yok..uzulmenin suresi umarım kısa olur..

Yorum

yorgun ve halsiz yorum okudum biraz.bu gün bitsin artık diorum.kötü bi gün bugün.

Yorum

dolap içlerini düzenledim ,bacaklarım ağrıdı ..şimdi yorgunluk çayımı yudumluyorum.

Yorum

uzatılmış salımlı seroquel Xr 200mg içtiğim için bütün gün uyur gezer oluyorum eh haliyle iş yerinde uyudum

Yorum

yorucu sıkıcı balık tuttum işte o kadar. kapattım dükkanı balığa gitti güzel balık çıktı ama benim neşem gene yok. çok sıkıldım.

Yorum

amelie'mi dusunerek geçti..

Yorum

son bir kaç saattir mükemmel
                    olmaz denileni başardım
                    kendimi çok takdir ve tebrik ediyorum
                    bilahare plaket de vereyim
                    Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

son bir kaç saattir mükemmel
                      olmaz denileni başardım
                      kendimi çok takdir ve tebrik ediyorum
                      bilahare plaket de vereyim
                      Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

bol bol uyukladım üzerimde bi halsizlik var bu aralar
                        "-Çıkmaz o yol"
                        diye uyaranlar...
                        ben yürümeyi seviyorum
                        anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

bi düğünden döndüm eşşek tepmiş gibiyim ayakta uyuyorum bu halde pc başında ne işim var bilemiyorum (:
                          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: XxXaspasiaXxX View Post
                            bi düğünden döndüm eşşek tepmiş gibiyim ayakta uyuyorum bu halde pc başında ne işim var bilemiyorum (:
                            düğünler aynen dediğin gibi yapıyor ,neden mi burdasın yorgunluktan uyunmuyor da ondan..::::)))

Yorum

Sabah gayet iyiydi şu an itibariyle canım sıkılıyor.
                              Neye inanırsan bir gün onu yaşarsın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Aslım View Post
                                Sabah gayet iyiydi şu an itibariyle canım sıkılıyor.
                                benimde..hava sıcak yatılı misafir geliyor evde ne güzel sere serpe dolanıyordum..

Yorum

İşleniyor...
                                X