Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sağolun cevaplar için arkadaşlar,işim ağar sayılır ama ben alıştım,saatler mesaiye kalmazsam kısa ,hafta sonu boşum ama matematik 0 bende 0.geometri vs zaten 0 (sıfır) ,hafta sonu ile bunları kurtara bilirmiyim işyerindeki yorgunluk engel olurmu hafta sonuna ona karar veremiyorum.
    içindeki öküz e oha de.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
      sağolun cevaplar için arkadaşlar,işim ağar sayılır ama ben alıştım,saatler mesaiye kalmazsam kısa ,hafta sonu boşum ama matematik 0 bende 0.geometri vs zaten 0 (sıfır) ,hafta sonu ile bunları kurtara bilirmiyim işyerindeki yorgunluk engel olurmu hafta sonuna ona karar veremiyorum.
      Haftasonu dersleri aksam almazsaniz, olabilir, cunku aksama cok yorgun olabilirsiniz haliyle...
      so you're saying there's a chance ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: defiance View Post
        Neden kaciriyorsun yahu! Hicbir vasfi olmayan kizlar bile kimlerle geziyor, sen niye kaciriyorsun, hehehe, biraz kendine guvenmen lazim Erkeksen diger senaryo gecerli
        Ya biraz güvensizlik var birde uyuz ediyorum ondan galiba

Yorum

• haklısın akşam çok zor,lise biteli yıllar oldu bildiğim hiç birşey kalmadı ama benim rakiplerimde benim gibi meslek lisesi mezunu olucağı için işim biraz kolaylaşıyor,bakalım bu hafta bi karar vermeliyim
          içindeki öküz e oha de.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
            Araba kullanmakla geçti günüm,yeni araba gribe iyi geliyormuş diye duydum da
            hayırlı olsun,araba ile ilgili soruların varsa cevaplaya bilirim.teknisyenim
            içindeki öküz e oha de.

Yorum

haklısın akşam çok zor,lise biteli yıllar oldu bildiğim hiç birşey kalmadı ama benim rakiplerimde benim gibi meslek lisesi mezunu olucağı için işim biraz kolaylaşıyor,bakalım bu hafta bi karar vermeliyim
              Hakkinizda hayirlisi olsun ama dedigim gibi calisip kpss`ye hazirlanmak zor gibi gorunse de iyi bir secim.

Yorum

haklısın akşam çok zor,lise biteli yıllar oldu bildiğim hiç birşey kalmadı ama benim rakiplerimde benim gibi meslek lisesi mezunu olucağı için işim biraz kolaylaşıyor,bakalım bu hafta bi karar vermeliyim
                Rakiplerin nasıl meslek lisesi mezunu oluyor?
                Her şey güzel olacak...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                  Rakiplerin nasıl meslek lisesi mezunu oluyor?
                  Bende anlamadim onu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
                    Ya biraz güvensizlik var birde uyuz ediyorum ondan galiba
                    Niye uyuz ediyorsun ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                      Araba kullanmakla geçti günüm,yeni araba gribe iyi geliyormuş diye duydum da
                      İett de de gribe iyi geliyor. Bütün girip virüsleri orda toplanıyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: defiance View Post
                        Niye uyuz ediyorsun ?
                        Aslında istiyerek yapmıyorum ama konuşmalarım uyuz ediyor

Yorum

• Arkadaşlar KPSS gözünüzü fazla korkutmasın, çok zor bir sınav değil belki össnin ikinci ayağı daha zordur. Çünkü KPSS de sadece mat-1 var. 2010 KPSS sorularını netten indirin, zorluk derecesine siz karar verin.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                            Arkadaşlar KPSS gözünüzü fazla korkutmasın, çok zor bir sınav değil belki össnin ikinci ayağı daha zordur. Çünkü KPSS de sadece mat-1 var. 2010 KPSS sorularını netten indirin, zorluk derecesine siz karar verin.
                            Mat 1 diyosunda teknikler mat 1 den anlasa üniversiteye girerler.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
                              Mat 1 diyosunda teknikler mat 1 den anlasa üniversiteye girerler.
                              katılıyorum lise mezunları zaten mat. bilmez bilse üni.bitirirdi. üni mezunları bukadar kolay sorumu olur diyorda bize göre zor ,zaten matematik özürlü bir milletiz
                              içindeki öküz e oha de.

Yorum

• rakiplerin nasıl meslek lisesi mezunu açıklıyım : ben meslek lisesi motor mezunuyum ve yapmak istediğim iş başvuracağım yerler motor mezunu yadameslek lisesi mezunu teknisyen kadrolarıdır yani memur olmak değil niyetim devlette işçi -teknisyen olmak.
                                içindeki öküz e oha de.

Yorum

İşleniyor...
                                X