Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Mat 1 diyosunda teknikler mat 1 den anlasa üniversiteye girerler.
    Ben ticaret lisesi mezunuyum, lisede doğru düzgün matematik görmediğim halde çok severim, onlar da yapabilirler.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

• literatür lise mezunuzdan işin biraz daha zor oluyor bence işten ayrılma. : )
      Her şey güzel olacak...

Yorum

• evet enerji işimiz zor,kadro az puan yüksek olmalıki yerleşme şansın olsun,meslek lise mezunu ve bildiği pek bişey kalmamış bi insan nasıl yüksek puan alır çokzor ama elimden geleni yapmalıyım,yapmalıyızki bi baltaya sap olalım
        içindeki öküz e oha de.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: teknik literatür View Post
          evet enerji işimiz zor,kadro az puan yüksek olmalıki yerleşme şansın olsun,meslek lise mezunu ve bildiği pek bişey kalmamış bi insan nasıl yüksek puan alır çokzor ama elimden geleni yapmalıyım,yapmalıyızki bi baltaya sap olalım
          Elinde ne güzel mesleğin varmış, devlet dairesinde çalışıp bir baltaya sap olacağına kendi işini yap balta ol daha iyi. İyi bir tamirci olup piyasada tutunursan memurun aldığı 1,500tlden daha fazla gelirin olur sen biliyorsundur.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
            hehe yok ya ben kalabalık içine sızmayı başaramadım henuz.Virüslerimi paylaşmayı reddediyorlar.
            Geçen otobuste bindim. Hastalıktan nalları diktim dikicem. Adamın biri il dışından gelmiş 3. köprü nereye dikiliyor diye soruyor. İnsan bir önce geçmiş olsun der. Adama ne lanet okumuştum. Sus yoluna bak.
            Profil resminde bekarla evli arasındaki fark ne.Ben göremiyorum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
              Ben ticaret lisesi mezunuyum, lisede doğru düzgün matematik görmediğim halde çok severim, onlar da yapabilirler.
              O sana özel. YGS ye hazırlanan bir iki kişi var etrafımda. Üniversite denmez de hadi neyse okullarında hocaları önce dört işlem öğretiyor sonra konuları. Ben ders anlatıyım dedim. Olmadı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                Elinde ne güzel mesleğin varmış, devlet dairesinde çalışıp bir baltaya sap olacağına kendi işini yap balta ol daha iyi. İyi bir tamirci olup piyasada tutunursan memurun aldığı 1,500tlden daha fazla gelirin olur sen biliyorsundur.
                çok şükür mesleğim var ama işimiz zor ve getirisi dışardan göründüğü gibi değil.istanbulda dükkancılık öldü servisler işi götürüyo ve bendede servis açacak para yok dolayısı ile en iyisi devlete kapak atmak,kafamda rahat olur malum rahatsız insanlarız kafamız rahat olsun
                içindeki öküz e oha de.

Yorum

• koç burcu hayırlı olsun sorun varsa cevaplarım araba ile ilgili yazdım ama görmedin sanırım
                  içindeki öküz e oha de.

Yorum

• Kavgayla başladı ama iyi gidiyor...Ders çalışıyordum ara verdim biraz...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fulia
                      var bi uğursuzluk pazar ve pazartesi günlerinde zaten
                      Simdiden sonra guzel gececek
                      so you're saying there's a chance ?

Yorum

• Günüm şimdilik hiçbirsey yapmadan kararsızlık içinde geçiyor :S

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Adorabella
                          Güne biraz önce başladım zaten,güzel bir kahvaltı,sevdiğim insanın gülümsemesi güne iyi başladığımı gösterir.
                          Pozitif Hatta bugun icin ilk ve tek pozitif yazi galiba buradaki

Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
                          Günüm şimdilik hiçbirsey yapmadan kararsızlık içinde geçiyor :S
                          Notr Gunun geri kalani guzel gececek

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: defiance View Post

Notr Gunun geri kalani guzel gececek
                            Hiç sanmiyorum güzel gececegini böyle devam eder gibi Geliyyor..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: asi_melek View Post
                              Hiç sanmiyorum güzel gececegini böyle devam eder gibi Geliyyor..
                              Yok, gayet guzel gececek Kardan adam yaparsin belki Kargoyla havuc yollasam mi acaba

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Adorabella
                                Ruhum pozitif napayım .p
                                Ne guzel

Yorum

İşleniyor...
                                X