Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

günün yarısı uyumak, diğer yarısı okey oynamakla geçti. ben erken yatıp erken kalkamayacak mıyım ya:sad:
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
      format attım msn i kabul etmiyor , anlayan varsa bana yazabilir mi özelden
      Yardım edebilirim ama özür dilersen o da belki...
      Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: defne View Post
        günün yarısı uyumak, diğer yarısı okey oynamakla geçti. ben erken yatıp erken kalkamayacak mıyım ya:sad:
        Şu yaz sabahlarını uyuyarak geçirmek çok üzücü. Ben sabah kalkıyorum kahvaltı yapıyor sabah haberlerini izliyorum sonra işe gitmek için dışarı çıktığımda kapının hemen yanında yer alan çiçeklerin kokusunu sabah sabah hissetmek çok güzel geliyor.
        Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
          ne kadar bomboşsun güç
          Halbuki iki hafta önce boş olmadığımı düşündüğünü söylemiştin, hangi lafına inanalım demekki boş konuşan sensin.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

Ayrıca cümlede iki pekiştirme işlemi aynı anda yapılmaz, hem "bomboş" hem "ne kadar" kelimeleri kullanarak cümleni pekiştirmek istemişsin ama olmamış, neyse ben bu cümlemle seni pekiştirdim.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

günün ilk saatleriyle beraber moralli ve kendine guvenen bir ruh halinde bulunan ben, karanlıgın çökmesiyle baslayan ve gözlerimin uyku sebebiyle kapanmaya basladıgı su zaman dilimine kadar geçen sürede kendini değersiz en hafif tabirle bir hiç olarak hissetmiştir..kamuoyuna duyrulur..

Yorum

ağlayasım var ağlıyamıyorum lanet olsun.
                Günüm Katre-i Matem kitabını okumak ve Eddington ve Einstein filmini izlemekle geçti.
                Hayal ettiğin kadar yaşarsın.

Yorum

5 te uyandım bu sefer 9 saat uyudum başım çok ağrıyo.bugün biraz daha geç yatıp 7 falan gibi kalkıcam.bi daha da bu uyku düzenimi bozmıcam.bütün metabolizmam bozuluyo.bugün iyi uyandım her şey güzel olsun ya.nolur bugün bari öle olsun.gitcem biraz gezcem alışveriş yapcam öğleden sonra.bu site iyiydi de bu yaz günlerinde okumakta bayıyo artık.gezmek istiyorum
                  kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

gez o zaman seni tutmayalım
                    Hayal ettiğin kadar yaşarsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                      düğünler aynen dediğin gibi yapıyor ,neden mi burdasın yorgunluktan uyunmuyor da ondan..::::)))
                      resmen 11 saat uyudum (:
                      "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

daha kalkalı 1 saat oldu

Yorum

ofisimde uyudum ve boynum tutuldu..balıklarıma yem almayı unuttuğum için 2 tanesi hayatını kaybetti..onları gömdükten sonra güzel bir ege şarabı açtım.ruhları şad olsun eminim ki cennetten güzel ilahiler söylüyorlardır bana çünkü geçen ay onlara extradan 3 kaşık yem atmıştım.kalan balıklar ilk başlarda yas tuttular ölenlerin arkasından, kafalarını camlara taşlara vurdular ama onlara yem verdikten sonra olaylar değişti ve ağızlarını öpücük şeklinde oynatmaya başladılar..hayatın gereği bu,hepimizin sonu toprak.zaten yaşlanmışlardı bunun romatizması var yok efendim kemik erimesi var sonra ''hayri derim çok kırıştı sen artık beni sevmiyosun başka balıkları kesiyosun '' cümlelerini duymalarına gerek bile kalmadı..zaten bunun birde kırışık giderici,selülit giderici,göz altı torbalarını yok etme kremleri de var hiç gerek yok böyle masraflara,zaten küçücük akvaryumda yaşıyorsunuz geliriniz anca yemeğinize yetiyor..herneyse pişman değilim yine olsa yine yaparım !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zealist View Post
                            ofisimde uyudum ve boynum tutuldu..balıklarıma yem almayı unuttuğum için 2 tanesi hayatını kaybetti..onları gömdükten sonra güzel bir ege şarabı açtım.ruhları şad olsun eminim ki cennetten güzel ilahiler söylüyorlardır bana çünkü geçen ay onlara extradan 3 kaşık yem atmıştım.kalan balıklar ilk başlarda yas tuttular ölenlerin arkasından, kafalarını camlara taşlara vurdular ama onlara yem verdikten sonra olaylar değişti ve ağızlarını öpücük şeklinde oynatmaya başladılar..hayatın gereği bu,hepimizin sonu toprak.zaten yaşlanmışlardı bunun romatizması var yok efendim kemik erimesi var sonra ''hayri derim çok kırıştı sen artık beni sevmiyosun başka balıkları kesiyosun '' cümlelerini duymalarına gerek bile kalmadı..zaten bunun birde kırışık giderici,selülit giderici,göz altı torbalarını yok etme kremleri de var hiç gerek yok böyle masraflara,zaten küçücük akvaryumda yaşıyorsunuz geliriniz anca yemeğinize yetiyor..herneyse pişman değilim yine olsa yine yaparım !
                            balık değilmiş onlar.
                            bildiğin geyik işte
                            Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hande-1983 View Post
                              balık değilmiş onlar.
                              bildiğin geyik işte
                              balık ruhundan hiç anlamıyorsun.

Yorum

feneve bişey olmuş:41:

Yorum

İşleniyor...
                                X