Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

mükellef bir pazar kahvaltısı hazırladım ,kayınvalideler yazlığa gitmiş.ailece ilk kez evde olucaktık ama kaynım geldi olsun.
    akşama nikah var.uyumak istiyorum ama uyuyamıyorum gııck oldum.yapılması gereken işler var canım istemiyor.

Yorum

bi türlü çıkamadım ya evden.akşam hem alışveriş hem yemek artık napalım sıcak çıkamadım hala burda yazıyorum ama evde de boş durmadım odamı temizledim.etraf düzenli temiz olunca inanılmaz rahatlıyorum.bu gün eh işte şeklinde geçiyo bakalım gün nasıl sonlancak:happy:
      Orjinal yazı sahibi: ByimmortaL View Post
      gez o zaman seni tutmayalım
      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

sıkıcı bir gündü

Yorum

alışveriş yaptım.eh işte hala bu günkü ruh halim

Yorum

Herkes etinden kemiğinden bahsetmiş, Açıkçası ben de sabah ezanını ağzımda sigaram ile dinlerken, kendimi 64 kilo et ve kemik olmaktan öteye geçememiş olmanın vermiş olduğu o vicdani sızı ile yaratıma yumuldum .. uyudum uyandım tekrar uyuyup uyandım şimdi uyuyor muyum uyanık mı.. Ne farkeder ki.!

Yorum

Gün geçiyo mu ki de .!! doğru mu yazdım acaba.. Soru eki olan ki ayrı yazılır ama soru mu şimdi bu.! Al bu da öyle..!

Yorum

hem ki midir ki soru eki.. mı mi mu mü yani yazmaktan ki kastım.. Lorenna mckennitt marco polo dinle..

Yorum

üst kattaki kadın parkeleri fırçalıyor.. iş mi bu şimdii.. saat kaç...

Yorum

Bu kadına hastayım.. Üst kattakine değil tabiki, lorenna..

Yorum

• Ooo sigara zamanı.. Hayat, Mola..

Yorum

• nikah bitmişti biz tAkıya ancak yetiştik ,sonrada yemeğe gittik eve geldiğimde ayaklarım acıyordu .topuklalara alışkın değilim.
                        cep telefonu baktık ,yeni bir telefona ihtiyacım var ama okadar para vermeye kıyamadım.eşim alırsa alsın.

Yorum

• pasta yapmaya çalıştım, şimdi gidip çikolata sosunu hazırlayacağım, inşallah tadı korktuğum kadar kötü değildir
                          Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

• Açım ve param yok..

Yorum

• bugün normal saatte uyandım.çok mutluyum.spor yapıcam.ve biçok işim var.bi de psikiyatra bi giderim heralde:30:ilaç yaz bana dicem

Yorum

• benm neim var diye sormakla geçiyor. neden ilk sen çıkmadın ki karşıma. ya seni o kadar çok sevmezsem. iki kişilik değil ki bu yürek. kendimden nefret ediyorum. bu kadar çok sevmeni beklemiyordum beni sevginlşe eziyorsun nolur yapma bunu.

Yorum

İşleniyor...
                                X