Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• nolduki :RpS_confused:?
    Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
    çok kötü geçti ve geçmekte
    kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• doktor ilaç listeme 1 ilaç daha ilave etti bide xanax yerine akineton kullanıcam artık büüüüü hüüühühühüühüh ilaçlar 50 tl oldu

Yorum

• ilaçlarımın dozunu arttırmayı düşünüyorum , artık beni uyuşturmuyolar daha sert ilaçlar istiycem doktorumdan , beni reddetmez umarım

Yorum

• İsabet olur ::laughing:

Yorum

• günüm eşitli toplantılar ve görüşmelerle devam ediyor..dunyaya yon vermek havalı bir uğraş gibi gorunse de gerçekten zor arkadaşlar..

Yorum

• berbattttttttt çok kötüüüüüüü

Yorum

• çok uykum geldi ama hala da uyuyamadım ve uyuyamıycamda off ya /:
                "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• küstüm birine
                  öyle geçti
                  hödük
                  hala da küsüm ayrıca

bir de berkayın lolita isimli parçasını belki de 50 defa dinledim
                  o ne biçim manita
                  35inde lolita
                  aman tanrım

çok eğlenceli. höy löy löy
                  Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

• Mükemmel geçti (:

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

• Monoton geçtı calısmaya devam

Yorum

• az önce doktora gittim.doktor anksiyete yok artık ama depresyon dedi.ve anneme de dedi kızınız iyi diil.uzun bi süre ilgilencez.sonunda anladı biri beni.sonra yolda geliyoruz bi teyze var kanser hastası severim onu.annem dediki bak seninki.ben de dedimki kim benimki.sonra o teyze durdu konuşuyoruz anneme dediki ne dio bu kız dedikodumumu yaptı dedi.:tinysmile_cry_t4:ben insanları anlamıyorum.gelde bozulma annem kardeşim yapsa bişi benden millet şüpheleniyo.ya bu kadar temiz kalple bi kelime bile arkalarından konuşmam.hatta hasta die daha kibar ince davranırım.böle hemen benim üstüme atarlar.benden beklerler.ben gerçekten şanssızım ya.bu nasıl iş anlamadım.kötü olsam diorum belki hem sevilirim hem bişi kazanırım.ben sıkıldım artık bu durumlardan.bi daha o kadına sadece meraba diyip geçicem.boşa iyi niyet.kardeşm annem konuşur bile arkalarından ama ben .herşey benim üstüme yıkılır.ben negatif kötü olan herşeyi çekiyorum.benden de böle şeyler bekliyolar.çok safım ufacık bi kötü söz bile etmiyorumya layığım ben bunlara.bundan sonra bitti herkes.doktor lustral yazdı yarım,bir de seroquel yarım.bi hafta kullan gel dedi.insanların bana bakış açılarına layık biri olmak istiyorum artık.benden umduklarını görcekler.bari boşa kendimi yıpratmıyayım.

Yorum

• bu günde geçti .akşam oldu gece olcak günler karanlığa gömülcek ruhum gibi.ve sabah olcak güneş açaacak ama bana hep karanlık

Yorum

• berbat geçti psikolojik tedav gördüğüm için ilaç içtiğim için beni işten çıkarabilirlermiş

Yorum

• süperdi istanbulu fethettim
                              Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yap; çok zevkli oluyor.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Ispanak View Post
                                berbat geçti psikolojik tedav gördüğüm için ilaç içtiğim için beni işten çıkarabilirlermiş
                                keske benide tedaviden dolayı özgürlüğüme bıraksalar...

Yorum

İşleniyor...
                                X