Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çok komik enteresan bi gün.bazıları hakkında yorum yaptığımı sanacak kadar benim için önemli olduğunu sanıyo üstelik hiç bi dialoğum yok:laughing:.ne komik.kimseyle uğraşmam ne olursa olsun sıkıntıdayım ve sıkıntılı insanlarla uğraşmıyacak kadar insan ve vicdanlıyım.burda sadece tanıdığım birileri ile ilgili içimi döküyorum.bugün komik ve ilginç yanlış anlaşılmalarla geçiyo şimdilik
    kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• saat yaklasık yarımsaat once baslayan gulumseme ve gulme karısımı eylemim an itibariyle devam etmektedir..bunun nedeni ise anlamadıgım bir sekilde bazı uyelerin yazdıklarımı kendilerine cevap olarak gormeleri..hayat bugun çok ilginç..

Yorum

• devam mı ediyosun bu tavrına:laughing:sen ya çocuksun ya da büyümeyen bi çocuksun.devam et bakalım:laughing::laughing::laughing:
        Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
        saat yaklasık yarımsaat once baslayan gulumseme ve gulme karısımı eylemim an itibariyle devam etmektedir..bunun nedeni ise anlamadıgım bir sekilde bazı uyelerin yazdıklarımı kendilerine cevap olarak gormeleri..hayat bugun çok ilginç..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: whisperr View Post
          devam mı ediyosun bu tavrına:laughing:sen ya çocuksun ya da büyümeyen bi çocuksun.devam et bakalım:laughing::laughing::laughing:
          bana diyosun galba..neye devam ediyom..tavrım ne..anlamıyomki..ben olgun bi çocugum..hem olgun hem çocuk..yakısıyo bana..

Yorum

• günüm aynı geçiyo capucino dondurma yanyana ımmm bu ikiliyi seviyorum.güne erken başladım yine.bu gün eh işteden biraz daha iyiyim.yeğenimle konuştum.canım benim.babaanne dede hala bakıyo oyuncaklar falan alıyolar.teyzemi halamı diyince teyzeyi seviyorum dio.teyzecimmm aşkım dio.öküz aşkım.hayat böle bişi heralde emek falan hikaye.:laughing:gelseler diorum artık özlemek çok zor.işte böle zamanlarda iyiki internet var.kardeşimide yeğenimi de yanımda istiyorum.bu gün de bunu taktım kafama:laughing:.niye diorum niye.en sevdiğim iki kişi çok uzakta.ben de şans yok işte diorum o kadar:RpS_blushing:

Yorum

• yorgun....

Yorum

• bir çuval tezek ...
                Elinden geleni yaptın, şimdi de ayağından geleni yap. Gitmek gibi mesela !

Yorum

• aczaneye 50 tl ilaç parası bayılarak büüüüüüü hühühühühühühühühüühühühüh

Yorum

• uykum var hala ....

Yorum

• Gune yenı basladım dun gece sabahlamıştım sımdı actım ntvsporu ızlıyorum duş alıp ısımın basına gecıcem sıkıntı var ama durmak yok yola devam

Yorum

• boooom boşşş /:
                        "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• seni andım bu gece seda gülbeyaz bu şarkıyı çalışıyorum.evde solist oldum.youtube dan bunu dinliyorum.çocukluğum aklıma geldi.türk sanat müziği çalardı hep

Yorum

• İnsanlar ile az muhattab oldum mutluyum... İyi geçti yani...
                            Güzel düşünen; güzel görür. Güzel gören hayatından lezzet alır.

Yorum

• rap dinliyorum.arabesk dinlicem birazdan.müzik dinlemeyi özlemişim.karma yapayımda ruhum doysun:laughing:

Yorum

• çok kötü geçti ve geçmekte

Yorum

İşleniyor...
                                X