Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İşten eve geliyorum kpssye hazırlanıyım diyorum ama uyku bastırıyor... Sınava tam bir yıl var nasıl çalışacağım...
    Her şey güzel olacak...

Yorum

• black swan filmini izledim..filmi bitti..ve ben ayaga kalkıp alkısladım..çok begendim..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: omen
        Güzel filmdi ben de beğenmiştim ama bi sahnede aşırı abartı vardı sanırım..
        genel olarak güzeldi..urkek kızımızda olusan hırsı çok sevdim..

Yorum

• iyiydi ama çok yoruldum yaaa....

Yorum

• sıcakta yürünmüyor bi ara gaza basıpta gitmeyen bir arabaya benzettim kendimi.benzinim bitti))

Yorum

• günüm güzeldi her 15 günde bir yaşadığım en özel günlerden biri işte ama bitti bekle bi 15 gün daha

Yorum

• yolculuk geçti..eve dönüş günüydü..yorgunum...ve bir garip.

Yorum

• akşama kadar meslek araştıryorum kafam patladı yeea
                  "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• isyan ettiğim şeylerin ne kadar boş oldunu öğrendim bugün...komşum olan 41 yaşındaki bekar kızın bacağında oluşan varisler nedeniyle mesai sırasında acıdan ağladığını ama yine de çalışmayı bırakamadığını , çünkü babasının ona bu şansı tanımadığını öğrendim

Yorum

• ve 60 küsür yaşındaki bir annenin , zavallı kızının tedavisini gerçekleştirebilmek için 8.30 dan 19.00 a kadar ayakta çalışabiliceğini öğrendim..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayşeglk View Post
                        isyan ettiğim şeylerin ne kadar boş oldunu öğrendim bugün...komşum olan 41 yaşındaki bekar kızın bacağında oluşan varisler nedeniyle mesai sırasında acıdan ağladığını ama yine de çalışmayı bırakamadığını , çünkü babasının ona bu şansı tanımadığını öğrendim

ayyy yazık ya ...
                        "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• alışveriş yaptım bugün özgürlük

Yorum

• ektstre gelincede özgür hissedecekmisin.===)şaka bir yana o an mutlu olurum ama sonra vicdan yaparım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: XxXaspasiaXxX View Post
                              ayyy yazık ya ...
                              malesef...acı ama gerçek ve bu baba camii de hocanın yardımcısı !

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayşeglk View Post
                                malesef...acı ama gerçek ve bu baba camii de hocanın yardımcısı !
                                allahtan korkmuyo işte napıcaksın lafta müslüman çok

Yorum

İşleniyor...
                                X