Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: ayşeglk
    yha arkadaşlar bu bayanlar sürekli benle sevişmek istediklerini söylüyolar , şimdi kabul etsem korkuyorum alt takımlarında fazlalık çıkıcak die
    Ön düzene ve rod balansa gönder sende Düzelir alt takımları. 10 dk sürmüyor.
    Follow the white rabbit

Yorum

• [QUOTE=ayşeglk;245111]yha arkadaşlar bu bayanlar sürekli benle sevişmek istediklerini söylüyolar , şimdi kabul etsem korkuyorum alt takımlarında fazlalık çıkıcak die [/QUOTE

hep bayanlar bayanlar diyorsun erkekler sende bi şey bulmuyor demekki.bilinçaltındaki ezikliği bu şeklidemi dışarı cıkarıyrsun.

Yorum

• [QUOTE=ayşeglk;245130][QUOTE=batman;245121]

vay anasını bu zeka beni hayran bıraktı ! bi erkeğin bi bayana çıkma teklif etmesinden daha normal ne olabilir ki ? neden onu buraya yazma gereği duyayım ?[/QUOT

konuşma tarzın hoş değilde o yüzden yazdım.erkek bayan oluşun farketmez.yazarken hiç yüüzn kızarmıyormu senin?

Yorum

• bu başlık bana hep komik geldi

,itiraf edeyim dedim ,

kocası işten geldiğnde kadıonın sorduğu klasik soru (:
          "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• I drank water. I ate food. and I am using the computer now. and I am don't going to make nothing.

Yorum

• ben orda yarın hiçbisi yapmıcam yazcaktım tomorrow kelimesini unutmusum((((((((((((((

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: omen
                he is a gentelmen, he is a hero, he is a handsome
                he is a..he is a...he is a book
                thank you omen. and I am modest.

Yorum

• Bütün gün evdeydim..biraz iş yaptım biraz tv seyrettim,biraz net, biraz kitap ...böyle geçti..hava çok sıcak..dışarı çıkamadım..
                  sonra, bir ara,bende derin iz bırakan biri geldi aklıma,birazcık yaş geldi kalbimden ,taa ortasından..nasıl hala onu hatırlayabildim şaşırdım..kimbilir o şimdi ne yapar ,beni anar mı arada diye düşündüm..
                  kardeşimin davranışlarına sinir oldum ara ara..
                  yemek pişirmeye niyetlendim sonra üşendim..olanlar bitsin dedim..
                  gelecek hayalleri kurmaya çalıştım,olanları kabullendim hayatımda..kendimi düşündüm uzun uzun.
                  birkaç tel görüşmesi yaptım eş dostla..
                  vee gün bitti işte.

avare avare birgün geçirdim..

Yorum

• ölümden döndüm....karsıdan karsıya gecerken nerdeyse kamyon carpcaktı allahtan tam o sırada bi yolcu ucagı dustu tam kamyonun uzerine bana bisi olmadı velhasıl(saka yaptım..saka yaptıgımın kanıtı: oyle bisi olsaydı haberlerde falan gorurdunuz)

Yorum

• kuzenimin nişanı süperdi.ondan sonra da iki gün fena diildi.:happy:
                      kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

• evde badana vardı....

Yorum

• dostoyevskinin yazım tarzı benimkine benziyor..

Yorum

• 3 kez uyuma denemesinde bulundum, sonuç başarısız oldu.
                            Herşey aynı. Tıpa tıp aynı. Gelmeyen telefon, saatin tik taklarından yapılan
                            can sıkıntısı insan taklidi benimkisi.
                            Follow the white rabbit

Yorum

• dersanedeydim hocama benden öğretmen olamayacağını anlatmaya çalışarak .p
                              "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

• Sabahtan çok iyiydim.Taki telefonda boşandığım kişi ile oğlum hakkında tartışana kadar.Moral 0 oldu.Girdim dostlarımın arasına şimdi daha iyiyim.Hiçbirimiz yalnız değiliz dostlar iyiki varsınız.

Yorum

İşleniyor...
                                X