Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yok yahu hoşgeldin anlamında demek istedim ben onu ama hoşgeldin demek aklıma gelmedi işe bak : ))
    Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fulia
      dünden kalan bezelyemi
      ya evet
      cocuklar yemedıgı icin mecburen kendim bitirmeye calısıyorum:blushed:

Yorum

bize lahana ve karnıbahar türleri yasak ve evet ömür boyu ilaç kullanmak zorundayıs yerine koyma amaçlı aldığımız için ilacı aslında psikoloji ile yakından alakalı troid bezi normal yani etkilemesi geçmiş olsun bu arada total tiroidektomi ameliyatı oldun sanırım
        fulia bir sürü nodül vardı .içlerinde bir tanesi oldukça büyümüştü o nedenle cerrah ne var ne yok toplamış almış.ben çok fazla sakınmıyorum lahagillerden.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
          yok yahu hoşgeldin anlamında demek istedim ben onu ama hoşgeldin demek aklıma gelmedi işe bak : ))
          onu da tahmin ettim aslında ama trip yapasım geldi iste:RpS_laugh:

Yorum

saydıklarının hiç birinide,hipotroidim yüzünden yiyemem
            Sende de ortaya karışık bütün hastalıklar var. Sanki 22 değilde 72...

Yorum

bendede var nodül ama tek tük ilaçla küçültmeye çalışıyoruz işte,ya açıkçası lahana ve karnıbahargilleri pekte sevmiyorum o yüzden fazla etkilemedi beni yasak olması
              ilaçla küçülebilidği kadar küçülsün ben ameliyattan sonra fazladan 10 kilo aldım.akabinde kemik erimesi ,çapadaki profesör sen bana gelseydin seni atomşa tedavi ederdim dedi.mümkün olduğunca ameliyattan uzak dur.

Yorum

• tam net değil ama ben bu hastalığa 22 yaşında yakalandım.12 yıl boyunca ilaç.uzun süre ilaç kullanımı kemik erimesi yaptığı söyleniyor.pth ım yüksek çıkıyprdu.vucüt kalciyumu yok algılayıp kemiklerden kazıtıp kanda yükseltiyordu.çapada tedaviyle tatlıya bağladık.tabi 2 ayda bir 50 binlik d vitamini alarak.

Yorum

geçmiş olsun baya bi zorlamış seni bu hastalık peki senin kullandığın ilaç levotiroksin etken maddeli dimi kemik erimesimi yapıyor dışardan levotiroksin almak :RpS_crying:bende başta hipertiroidi belirtileri vardı sonra hipotiroidiye çevirmiş onuda tesadüfen keşfettik işte
                  öyle oluyor canım ya bende parmaklarımın uyuşmasıyla gittim.kanda çıkmamıştı ultrasonda çıkmıştı.sanada çok geçmiş olsun epilepside zor.

Yorum

• iyi geceler bende ,yatabilsem keşke sabah 7 de uyanmam lazım çocuklara ...

Yorum

• evet dün bu mesajın benzerini yazmıştın : )

Yorum

• daha geçmedi, galiba geçmeyecek.
                        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

ama cidden hep böyleyim yaa resmen hayattan soyutladım kendimi zaten hiç bir şey yapmakta istemiyorum :tinysmile_hmm_t:
                          EE ne yiyoz

Yorum

• Nescafeyle devam ediyor.

Yorum

• cık 10 dk hava al iyi gelecektir , cek temiz havayı icine : ) Ben biraz yürüyüp geleceğim, Sen karar ver hafif bişeyler olsun artık yaş gereği çoğu şeyden uzak durmam lazım yürüyüş yapmam lazım : ( : )

Yorum

• hah öyle şeyler işte : ) süpersin. dolaşıp geleyimde

Yorum

İşleniyor...
                                X