Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Günün nasıl geçti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: fulia
    bi zamanlarki kilom anoreksikler gibi duruyordum resmen :RpS_crying::RpS_crying:
    Boyun kaç?Beden yapısı da önemli aslında benim annem boyuyla kilosu aynı oldu mu normal durur ama ben kilolu dururum mesela...Ama sen yemiyorsun ki birşey baksana hep unuttum yemek yemeyi diyorsun...

Yorum

o rahatlık bendede var ama beni olmasa bile etrafımdakileri kimi zaman gıcık ediyor rahatlığım
      Aslında kendimize göre işleri halletme yöntemimiz var ama doğruya doğru abartılı olmasa da disiplinin yararları var...Bir keresinde iş ortamında çok aşırı panik ve kuralcı bir kadına denk gelmiştim ve tam bir kabustu ben sakin soğukkanlı kadın ise aşırı ayrıntıcı-panik bir kadın...Herşeyin fazlası zarar tabi rahatlığın da disiplinin de...

Yorum

• [QUOTE=fulia;295884]boyum 1.76,48 kilo değilim artık çok şükür ama aslında gündüzleri yemesem bile akşamları yiyorum yemek ıvır zıvır felan [/QUOTE Boyun uzunmuş; 48 iken çok zayıfsındır tabi.Ye ye geceleri de ye Desem de yeme tabi kilo yapıyormuş ama aynı zamanda reflü nedeniymiş gece atıştırmak

Yorum

• Soğuk, telaşlı, dedikodu ile : D
          Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kutup83 View Post
            48 kilo demiş ama boyu kaç bilmiyoruz ki...1.55 ya da 1.60 ise çok zayıf olmaz normal durur bence.
            bir buçuk metre olsa bile 48 kilo az.Kadın dediğin etli butlu olmalı.Balık etli olmalı.Kaslı ve kemikli kadınları sevmiyorum.Yumoş olmalı yada pamuk)

Yorum

• Aç Geçti Halada açım...

Sigara....

Yorum

• çocuklarımla gurur duyuyorum.kızım okul 1.si oldu.bende ortaokulda okul 3.sü oldum.hediye dolma kalem hala aynı :

Yorum

• benim gibi yemek yemeyi erteleyen birisin demekki
                  evet sorma erteliyorum hep ama mide bulantısından dan pek iştahım yok .

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                    aç geçti halada açım...

Sigara....
                    biri şu çocuğa yemek versin :,etli kuru fasulye ve borani var,birde salçalı makarna ..buyur!

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                      biri şu çocuğa yemek versin :,etli kuru fasulye ve borani var,birde salçalı makarna ..buyur!
                      İzzeti ikram için teşekkürler mide bulantısından yiyebilirsem tabiki.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                        izzeti ikram için teşekkürler mide bulantısından yiyebilirsem tabiki.
                        ayy kıyamam ,ilaçların etkisi değil mi ?ben ilk antidepresan kullanırken tam 4 kilo vermiştim.sürekli mide bulantısı vardı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                          ayy kıyamam ,ilaçların etkisi değil mi ?ben ilk antidepresan kullanırken tam 4 kilo vermiştim.sürekli mide bulantısı vardı.
                          Evet malesef abilifynin hatırası katlanıcam ilaç değişene kadar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: koc_burcu
                            vala işte yemek sevdası beni günden güne teyzeleştiriyor,iki gündür 1-2 öğünle idare ediyorum gobeğim inceldi
                            sevgili koç burcu ben ne zaman 2 öğüne düşsem kilo alıyorum .tam tersi sık yersem zayıflıyorum.

Yorum

b.k gibi başladı b.k gibi devam etti şimdilik idare eder gidiyor

bir gün bu kadar güzel izah edilebilirdi

Yorum

• aman ne bileyim nasıl geçti...güzel desem değil kötü desem o da değill yine de bugün için kararlaştırdıklarımı yaptım o açıdan iyiydi herhalde...

Yorum

İşleniyor...
                                X